فتاحی: منتظر گزارش ناظر بازی هستیم

سعید فتاحی در مورد حواشی دیدار دو تیم استقلال و سپاهان صحبت کرد...

سعید فتاحی در مورد حواشی دیدار دو تیم استقلال و سپاهان صحبت کرد

مسئول برگزاری بازی‌های لیگ برتر، گفت: من فکر می‌کنم این‌ها هوادار سپاهان نیستند دیدید که ما در تهران دربی را برگزار کردیم و با اینکه بازی برنده داشت اما مردم چنین رفتارهایی نکردند.

به گزارش مدال، سعید فتاحی در خصوص پرتاب نارنجک از سوی هواداران اصفهانی، گفت: متأسفانه این اتفاقات در اصفهان سابقه دارد اما خود هواداران باید رعایت کنند چرا که در هیچ ورزشگاهی تماشاگران ترقه نمی‌اندازند اما با این اتفاقات سپاهان ضرر می‌کند.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا سپاهانی‌ها جریمه خواهند شد، افزود: اصلاً بحث جریمه شدن نیست چرا که ناظر بازی باید گزارش دهد. 5 دقیقه بازی به خاطر یک گوجه متوقف شد و ما منتظر آتش‌نشانی بودیم تا به کنار زمین بیایند چرا که کسی نمی‌دانست آن شی‌ء گوجه است و همه فکر می‌کردند که نارنجک به داخل زمین افتاده و به همین دلیل داور و ناظر بازی را قطع کردند. وظیفه داور این بود که بازی را قطع کند حتی قلعه‌نویی به من گفت که بازی متوقف شده اما این مسأله‌ای است که خود هواداران سپاهان باید آن را حل کنند.
فتاحی افزود: من فکر می‌کنم این‌ها هوادار سپاهان نیستند دیدید که ما در تهران دربی را برگزار کردیم و با اینکه بازی برنده داشت اما مردم چنین رفتارهایی نکردند. در بازی‌های آسیایی این گونه رفتارها را جریمه می‌کنند اما ما هم جریمه می‌کنیم  ولی انگار برای هواداران سپاهان مهم نیست. اگر تماشاگران محروم شوند هواداران واقعی سپاهان هم محروم خواهند شد. امروز چند تماشاگر از سوی نیروی انتظامی بازداشت شدند چرا که دوربین‌های ورزشگاه چه در اصفهان و چه در سایر شهرها تصاویر را ضبط می‌کند.