فتاحی: هنوز تصمیمی درباره تحویل سوپرجام به پرسپولیس گرفته نشده است

مسئول برگزاری بازیهای لیگ برتر گفت: مراسم اهدای جام به پرسپولیس بعد از جلسه با آقای بهاروند مشخص خواهد شد ......

مسئول برگزاری بازی‌های لیگ برتر گفت: مراسم اهدای جام به پرسپولیس بعد از جلسه با آقای بهاروند مشخص خواهد شد.

سعید فتاحی درباره اینکه چه زمانی جام سوپرجام به پرسپولیس اهدا می‌شود گفت: ما نگفتیم که در ورزشگاه آزادی جام را اهدا می‌کنیم چون هنوز درباره آن تصمیم‌گیری نشده است، اما چون مسابقه‌ای برگزار نشده بعید است که جشنی هم برگزار شود. قرار است با آقای بهاروند، رئیس سازمان لیگ صحبت کنیم و نظرمان را در این خصوص اعلام خواهیم کرد.

وی درباره اینکه برانکو اعلام کرده بدون ملی‌پوشانش در لیگ بازی نمی‌کند اظهار داشت: ما جلسه‌ای با آقای کی‌روش برگزار کردیم و تصمیم گرفته شد که اردوی تیم ملی یک هفته دیرتر انجام شود تا بتوانیم بازی‌های عقب‌افتاده پرسپولیس، سایپا، استقلال و نفت آبادان را برگزار کنیم و آقای کی‌روش هم با این موضوع موافقت کرد تا بتوانیم با نظم بیشتری لیگ را برگزار کنیم تا فشار زیادی هم به بازیکنان نیاید.

مسئول برگزاری بازی‌های لیگ برتر که با برنامه و اما ورزش رادیو جوان صحبت می‌کرد اظهار داشت: ما کاری با مصاحبه برانکو نداریم، بلکه باشگاه پرسپولیس از قبل به ما نامه‌ای داده و در آن اعلام شده بود که اگر بازی پرسپولیس و پیکان را لغو کردیم و پرسپولیس به فینال آسیا رفت، مجبوریم این بازی را در تاریخ فیفادی برگزار کنیم که باشگاه هم در این باره با ما موافقت کرد و با این توافقنامه ما بازی را برگزار خواهیم کرد. الان پرسپولیس سه بازی عقب‌افتاده دارد و اگر بخواهیم این بازی را عقب بیندازیم باید اردوی تیم ملی به جای یک هفته با دو هفته تاخیر انجام شود.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال