فتحی: امیدوارم بازیکنان تیم بزرگسال محصول آکادمی باشند

امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال ابراز امیدواری کرد در آینده‌ای نه چندان دور بازیکنان تیم بزرگسال استقلال محصول آکادمی این باشگاه باشند....

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: کار کردن برای تیم‌های پایه یک کار بسیار مهم و اساسی است که متأسفانه سالیان سال از فکر باشگاه‌ها دور افتاده است.

به گزارش مدال، امیرحسین فتحی در مراسم معارفه اصغر حاجیلو و در جمع کارکنان آکادمی باشگاه استقلال گفت: به همه شما خسته‌ نباشید می‌گویم. واقعاً کار کردن برای جوان‌ها، نوجوان‌ها و تیم‌های پایه سعادتی می‌خواهد که خداوند نصیب شما کرده است. یک کار بسیار مهم و اساسی برای فوتبال است که متأسفانه سالیان سال است از فکر باشگاه‌ها دور افتاده است. آنقدر باشگاه‌ها حاضری‌خور شده‌اند که دوست ندارند در گرما و جاهای دور دنبال تربیت نسل جوان باشند. متأسفانه ما مدیران هم مقصر هستیم.

فتحی در ادامه گفت:‌به عنوان مثال اگر به بنده بگویند فلان بازیکن  تیم بزرگسال فلان مشکل را دارد حاضرم بروم اما برای جوان‌ها و نوجوان‌ها و تیم‌های پایه شاید خیلی وقت نگذارم. در صورتی که در گذشته نه چندان دور و حتی گذشته دور همه بزرگان فوتبال کشور محصول همین زمین‌ها بودند که البته امروز خیلی مجهز شده، زمین چمن مصنوعی و امکانات دیگر دارد. در قدیم بدون هیچ امکاناتی اینجا می‌آمدند و بزرگان فوتبال مملکت تربیت می‌شدند. تک‌ تک شما عزیزان، آقای حاجیلو، آقای حسن‌زاده، آقای اکبرپور، آقای شکوری و عزیزان بزرگوار دیگر همه محصول همین چمن‌ها هستند.

مدیرعامل استقلال ادامه داد: وظیفه ما است که از عزیزانی که در آکادمی استقلال کار می‌کنند حمایت کنیم. چه در استقلال باشم یا نباشم دوست دارم بازیکنانی که در تیم بزرگسالان بازی می‌کنند محصول تیم های پایه باشند. نه در استقلال بلکه در تیم های دیگر هم دوست دارم بازیکنان آکادمی استقلال حضور داشته باشند.

وی تاکید کرد: استقلال آنقدر جاذبه دارد، آنقدر استقلال پیشکسوت دلسوز دارد که با سرمایه گذاری در آکادمی این اتفاقات شدنی است. جلسه امروز جلسه معارفه نیست، از مومنی تشکر می‌کنم، او بسیار زحمت کشید ولی زمانی به ما اضافه شد که مشکلات زیاد بود.بر خود لازم می‌دانم از زحمات او که از شروع فوتبالش در فدراسیون مسئولیت داشتم تشکر کنم. من میهمان مجموعه هستم و حاجیلو اینجا صاحبخانه است. او همیشه لباس خوش نقش استقلال را پوشیده و غیرت و تعصب او برای همه ثابت شده است.

بیشتر بخوانید:
بدقولی مدیران استقلال/ دلخوری بازیکنان در پی پرداخت نشدن مطالبات

تگ ها


استقلال آکادمی استقلال مدیرعامل استقلال امیر حسین فتحی اخبار استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال