فتحی: امیدوارم محرومیت اسماعیلی لغو شود

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: با ریاست کمیته انضباطی و داوران مذاکرات مفصلی داشتم و تا همین الان هم پیگیر بودم و در نهایت امیدوارم کارت زرد اسماعیلی بخشیده شود....

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: با ریاست کمیته انضباطی و داوران مذاکرات مفصلی داشتم و تا همین الان هم پیگیر بودم و در نهایت امیدوارم کارت زرد اسماعیلی بخشیده شود.

به گزارش مدال، امیر حسین فتحی در حاشیه تمرین امروز استقلال در خصوص اینکه چه نظری در مورد دربی دارد گفت: اجازه می خواهم باز هم به خانواده عماد کودک 6 ساله عرض تسلیت داشه باشم و امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در فوتبال نباشیم.

وی افزود:با نتایج اخیری که داشتیم امیدوارم فردا روز خوبی برای استقلال باشد هر چند معتقدم این نتایج حق استقلال نبود. امیدوارم فردا یک فوتبال آرام در زمین و برای هواداران رقم بخورد.

فتحی در خصوص اینکه چه خواسته ای از بازیکنان دارد گفت:من در کنار بچه ها بودم و آنها روحیه خوبی در آستانه دربی دارند. امیدوارم آنها فردا با دل شاد ورزشگاه را ترک کنند.

مدیرعامل استقلال در خصوص محرومیت فرشید اسماعیلی گفت: بعد از بازی با نفت بلافاصله  پیگیر این موضوع شدم، با ریاست کمیته انضباطی و داوران مذاکرات مفصلی داشتم و تا همین الان هم پیگیر بودم، امیدوارم استقلال به حقش در این زمینه برسد، حقی که همه کارشناسان متفق القول نظر داشتند که این کارت اشتباه بوده است.

وی در خصوص اینکه آیا باشگاه فقط با نامه نگاری این موضوع را پیگیر شده است گفت: ما هم مکاتبه کردیم و هم رایزنی.باز هم می گویم امیدوارم پیگیری های ما به ثمر بنشیند و منجر به رفع محرومیت اسماعیلی شود.

اخبار مرتبط:

گزارش ویژه/ دربی و اتفاقات جنجالی در اردوی استقلال و پرسپولیس!

تگ ها


امیر حسین فتحی استقلال دربی 90 فرشید اسماعیلی محرومیت فرشید اسماعیلی ایران فوتبال