فتحی: با اسدی مذاکره کردیم/ به دنبال توافق با پاتوسی هستیم

امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت‌وگو در جمع خبرنگاران آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی این تیم را تشریح کرد....

مدیرعامل استقلال آخرین فعالیت‌های نقل و انتقالاتی این تیم را تشریح کرد.
به گزارش مدال، امیرحسین فتحی درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: در بحث نقل و انتقالات با آرش رضاوند قرارداد امضا کردیم و همچنین شیخ دیاباته مهاجم خارجی پس از انجام تست‌های پزشکی قرارداد بستیم. در مورد وضعیت پاتوسی که مطمئنم سوال خواهید داشت، باید بگویم که با این بازیکن در حال مذاکره هستیم و امیدوارم با باشگاه چیت‌تاون آفریقای جنوبی به توافق برسیم.

وی افزود: همانطور که گفته بودیم پاتوسی یک سال دیگر با ما قرارداد دارد، اما باید مبلغ رضایتنامه این بازیکن را می‌پرداختیم. در تلاش هستیم که این کار را انجام داده تا پاتوسی در فصل آینده نیز در استقلال باشد. هیئت مدیره در تلاش است که مبلغ پول پاتوسی تهیه شود تا از وجود پاتوسی برای فصل آینده استفاده کنیم.

فتحی در مورد پیوستن رضا اسدی به استقلال، عنوان کرد: با اسدی مذاکراتی انجام داده‌ایم و امیدوارم به توافق برسیم و از وجود این بازیکن استفاده کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در رابطه با وضعیت تمدید قرارداد علی کریمی و روزبه‌چشمی گفت: با علی کریمی صحبت کردیم تا در استقلال بماند اما من با روزبه‌چشمی صحبتی نکرده‌ام و بعید است که برای فصل آینده چشمی در استقلال باشد.

وی در واکنش به حضور یک دستیار ایرانی در کادر فنی استراماچونی تصریح کرد: هنوز به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم و ایشان هم درخواستی به ما در خصوص دستیار ایرانی نداده‌اند.

فتحی در خصوص این که جواد زرینچه صحبت از حضور یک دستیار ایرانی در کادر فنی کرده بود، خاطر نشان کرد: خیر، ایشان نظر خودشان را گفته‌اند و استراماچونی پیشنهادی به ما نداده‌ است.

مدیرعامل باشگاه استقلال در واکنش به اظهارات سید حسین حسینی که گفته بود پولم را نمی‌گیرم و آن را به پاتوسی بدهید، گفت: حسینی آدم شوخ‌طبعی است، حسینی و وریاغفوری دو بازیکن قدیمی استقلال هستند و این که پول کسی را به پاتوسی بدهیم صحت ندارد و هر کسی پول خودش را می‌گیرد.

وی در رابطه با حضور دروازه‌بان ایرانی تاتنهام انگلیس در استقلال خاطر نشان کرد: شاید منظورتان دروازه‌بان لیورپول بوده است! خیر چنین چیزی وجود ندارد و اینها شیطنت فضای مجازی است.

فتحی درباره بحث طلب‌های استقلال بابت انتقال الهیار صیادمنش، تیام و سید مجید حسینی، گفت: در رابطه با پول صیادمنش و تیام در حال تسویه حساب هستیم و کمی هم از پول انتقال حسینی باقیمانده است.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص این که گفته می‌شود سفر استقلال به ترکیه برای برگزاری اردو مجانی بوده است، گفت: بله، استقلال در کمپ خوبی مستقر شده و پولی پرداخت نکرده‌ایم. همانطور که وزارت ورزش گفته بود پولی نباید صرف سفرهای خارجی شود و حتی سفر استقلال با هواپیما نیز از طریق هواداران بوده است.

وی در خصوص جذب دروازه‌بان دوم برای استقلال تصریح کرد: ما دروازه‌بان اول و دوم نداریم و گلر اول توسط سرمربی انتخاب می‌شود. سید حسین حسینی و مهدی نورالهی را داریم و قرار است یک دروازه‌بان نیز از تیم امید در تمرینات حضور یابند.

فتحی در واکنش به مذاکره او با مسئولان پدیده شهر خودرو برای بازگشت مهدی رحمتی عنوان کرد: رحمتی از بازیکنان قدیمی استقلال است و شخصاً به او علاقمند هستم و علاقمند بودم که رحمتی را در استقلال حفظ کنیم، اما پدیده انتخاب خود رحمتی بود و به نظر او احترام گذاشتیم و در این خصوص که گفتید صحبتی نداشته‌ایم. 

اخبار مرتبط:
اسدی-استقلال؛ فعلا در حالت ابهام
استقلال به دنبال دفاع چپ جدید/ توافق با اسدی قطعی نشده
 مدیرعامل استقلال خبر داد؛ بعید است چشمی در استقلال بماند

تگ ها


استقلال امیر حسین فتحی امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال نقل و انتقالات تابستانی اخبار نقل و انتقالات استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال