فتحی: جذب مجیدی خبر ویژه برای هواداران بود

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران صحبت‌های تازه‌ای را مطرح کرد....

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران صحبت‌های تازه‌ای را مطرح کرد.

امیر حسین فتحی درباره اتفاقات اخیر باشگاه استقلال صحبت کرد.

به گزارش مدال، فتحی در گفت گو با سایت باشگاه استقلال اظهار داشت: ما در نقل و انتقالات نیم فصل بازیکنان جدیدی جذب کردیم. امید نورافکن، پاتوسی، ایسما و منشا چهار بازیکنی بودند که برای حضور پر قدرت در نیم فصل دوم و بازی‌های آسیایی با نظر سر مربيمان به جمع ما اضافه شدند. ما در نیم فصل اول تیم خوبی داشتیم ولی الان تقویت شده ایم و امیدوارم بتوانیم با قدرت بیشتر در بازی‌های پیش روی ظاهر شویم و باعث خوشحالی و رضایت هوادارانمان شویم که همواره حامی تیم محبوب خود بوده‌ و مالک اصلی باشگاه هستند.

وی افزود: این بازیکنان که به جمع استقلالی‌ها اضافه شده‌اند، هرکدام یک اتفاق خوب برای استقلال به شمار می‌روند و بازیکنان کاربلد و امتحان پس داده‌ ای هستند. با این‌حال فکر می‌کنم اضافه شدن فرهاد مجیدی به عنوان مربی یک خبر خاص و ویژه برای استقلالی ها بود. بازیکن ارزنده‌ای که سال‌ها برای استقلال زحمت کشیده و گل‌های فراموش نشدنی‌ای برای این تیم به ثمر رسانده است.

مدیرعامل استقلال اضافه کرد: او(مجیدی) بالاترین مدرک مربی‌گری را از یوفا گرفته و می‌تواند به استقلال کمک کند. فرهاد می‌تواند سال ها منشا خیر و خدمات زیادی برای استقلال باشد. ضمن این که مربیگری خود را با آقای شفر که سرمربی بزرگ، باتجربه و کارنامه داری است، شروع کرده و می‌تواند از تجربیات و دانش ایشان استفاده کند. حضور فرهاد را به فال نیک می‌گیریم، او الان به خانه خودش برگشته و می‌تواند در آینده از مربیان صاحب نام فوتبال ایران شود.

امیرحسین فتحی در پایان درباره شرایط آبی‌های پایتخت افزود: استقلال به خوبی در تعطیلات تمرین کرد و خوشبختانه از شرایط مطلوبی بهره میبریم. بازیکنان خوب و کادر فنی باتجربه و پرتلاشی داریم و امیدوارم حضور قدرتمندانه‌ای در لیگ قهرمانان آسیا و نیم فصل دوم لیگ برتر داشته باشیم.