فتحی:داوری اصلاً در حد لیگ نیست

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: این پیروزی را به هواداران استقلال تبریک می‌گویم، بازی خوبی را شاهد بودیم، اما ما راضی نیستیم.گل گهر هم تیم خوبی بود....

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: این پیروزی را به هواداران استقلال تبریک می‌گویم، بازی خوبی را شاهد بودیم، اما ما راضی نیستیم.گل گهر هم تیم خوبی بود.

به گزارش مدال، امیرحسین فتحی در پایان دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و گل‌گهر سیرجان درمورد این مسابقه اظهار داشت: این پیروزی را به هواداران استقلال تبریک می‌گویم. بازی خوبی را شاهد بودیم، اما ما راضی نیستیم.گل گهر هم تیم خوبی بود.

وی با انتقاد از شرایط داوری این بازی، گفت: داوری اصلاً در حد لیگ نیست. به کمیته داوران و دپارتمان داوری می‌گویم که داوری بازی امروز در شان فوتبال ایران نبود. تصمیم‌های وی از پنالتی گرفته تا سوت‌‌های بی‌مورد در جریان بازی تاثیرگذار بود. ما به عنوان مسئولان باشگاه می‌توانیم اعتراض کنیم که این کار را هم کرده‌ایم. امیدوارم فدراسیون کاری کند که حقی از تیمی ضایع نشود. 

مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: باید از تعطیلی لیگ استفاده کنیم تا شرایط‌مان بهتر شود. ما بازی‌های خوبی ارائه می‌کنیم و این مورد را تقریباً تمام کارشناسان هم اذعان کرده‌اند. باید روند رو به رشدی داشته باشیم و این روند را هم ادامه دهیم.

فتحی درخصوص جذب یک مهاجم خارجی گفت: مهاجم خارجی قرار نیست جایگزین دیاباته شود؛ دیاباته مصدوم است و قطعاً تا چند هفته دیگر به ترکیب بازخواهدگشت. ما از ابتدا هم یک مهاجم خارجی دیگر می‌خواستیم که با نظر استراماچونی به ترکیب اضافه خواهد شد.

وی در خصوص شایعه استعفایش عنوان کرد:کسانی که آرامش استقلال را دوست ندارند هر روز یک حاشیه جدید برای تیم و باشگاه ایجاد می‌کنند. می‌دانم اگر حالا به خانه بروم هم خبر می‌آید که فتحی استعفا کرد یا برکنار شد و ...، اما موضوع این است که ما توجهی به این موضوعات نداریم و تلاش می‌کنیم تا روز به روز بهتر شویم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا این شایعات از سوی دوستی که از سمت خود در باشگاه استعفا کرده پخش می‌شود یا خیر، گفت: امیدوارم استقلال روند رو به رشدی داشته باشد!

فتحی درمورد رای پرونده سوپرجام اظهار داشت: ما همچنان منتظر رای دادگاه CAS  هستیم. هنوز چیزی به ما اعلام نکرده‌اند.

وی درخصوص پرونده پروپیچ، تصریح کرد: خبرنگاران بیشتر از تمام ارگان‌ها پیگیر این پرونده هستند. فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کرده که بدهی باشگاه استقلال از محل سپرده‌های ایران در فیفا پرداخت شده و این پرونده بسته شده است.

مدیرعامل باشگاه استقلال درخصوص محرومیت هوادران در بازی امروز، گفت: قطعاً اگر هواداران بودند بازی با شور و هیجان‌ بالاتری برگزار می‌شد.

اخبار مرتبط:

کارشناس داوری: پنالتی گل‌گهر برابر استقلال درست بود

 

تگ ها


استقلال امیر حسین فتحی ایران فوتبال