فتحی در نقش عرب! استراماچونی در راه برانکو؟

مدیرعامل استقلال شب گذشته در مصاحبه‌ای با یک برنامه تلویزیونی گفت: در اولین فرصت پول استراماچونی پرداخت می‌شود....

تیتر مصاحبه فتحی این بود: «ما به گزینه‌ای جز استراماچونی فکر نمی کنیم» همه فکر ما فراهم کردن شرایط است. استراماچونی باید در استقلال باشد و در این تیم افتخارآفرینی کند. استقلال با این مربی قرارداد دارد، خود او هم علاقه دارد به همکاری اش ادامه بدهد.
حرف های فتحی درست ما را یاد صحبت‌های چند ماه گذشته عرب می‌اندازد. همان زمانی که سرمربی تیم رقیب یعنی برانکو شرایطی مشابه استراماچونی در استقلال داشت. برانکو مانند استراماچونی به دنبال دریافت مطالباتش بود.
تیتر مصاحبه عرب این بود: «به هیچ گزینه‌ای جز برانکو فکر نکرده و نمی‌کنیم» عرب زمانی که هواداران نگران از دست دادن سرمربی محبوب‌شان بودند بارها وعده داد پول برانکو آماده است! اما هیچ وقت خبری از پول نشد.
جملات عرب هر بار همین بود: ما فقط به برانکو فکر می‌کنیم و همیشه هم گفته‌ایم به جز او به هیچ گزینه دیگری نه فکر می‌کنیم و نه فکر خواهیم کرد. به برانکو اعلام شده به باشگاه بیاید و پول خودش و دستیارانش از جمله مطالبات و پیش پرداخت فصل آینده را دریافت کند.
درست زمانی که عرب چمدان به دست پول‌های برانکو را آماده کرده بود ولی به او پرداخت نمی‌کرد! خبر رسید برانکو با الاهلی قراداد بسته است. خبر برای هواداران پرسپولیس شوک آور بود عرب مانده بود با یک چمدان بدون پول!
البته مدیران پرسپولیس و استقلال درست می‌گویند به گزینه‌ای جز سرمربی‌ فعلی‌شان فکر نمی‌کنند اما باید به مدیران با فکر و تدبیر سرخابی گفت لطفا به فکر پول آنها هم باشید تا دیر نشده!
اکنون ماجرای استراماچونی با مدیران استقلال داستان تلخ عرب و برانکو را تداعی می‌کند.
هواداران استقلال که بعد از چند سال ناکامی طعم شیرین صدرنشینی را چشیده‌اند حالا باید نگران رفتن ناگهانی استرای محبوبشان باشند. مدیرعامل آبی‌ها دیگر دستش برای هواداران رو شده آنها اعتمادی به فتحی ندارند چرا که قبلا به آنها قول داده بود پاتوسی و تیام را نگه می‌دارد ولی بد قولی کرد!
حالا باید دید واقعا پول استراماچونی آماده است تا بیایید و تحویل بگیرد یا به هواداران آبی هم مانند قرمزها شوک وارد می‌شود؟!

بیشتر بخوانید:

فتحی: استراماچونی روزی 11 ساعت کار می‌کند؛ به‌زودی پولش را می‌دهیم

ادامه شایعات جدایی استراماچونی در رسانه‌های ایتالیا

پیشنهاد جدید به مرد ایتالیایی / همه نگاه ها به استراماچونی

تگ ها


آندره آ استراماچونی برانکو ایوانکوویچ امیر حسین فتحی ایرج عرب پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال