فتحی در گفت و گو با مدال: به صلاح نیست پاسخ افتخاری را بدهم/من هم درباره نامه بازیکنان به وزیر شنیده ام

سرپرست باشگاه استقلال گفت: صحبت های امروز آقای افتخاری را خواندم اما قصد ورود به این موضوع را ندارم ......

سرپرست باشگاه استقلال گفت: صحبت های امروز آقای افتخاری را خواندم اما قصد ورود به این موضوع را ندارم.

این روزها باشگاه استقلال کانون اخبار و شایعات ریز و درشت است که در این میان امیر حسین فتحی بعنوان  نفر اول این مجموعه باید در کنار مسایل جاری این موضوعات را نیز مدیریت کند. توضیحات امروز سید رضا افتخاری مدیرعامل سابق استقلال بهانه ای شد تا با فتحی تماس بگیریم اما وی فعلا قصد پرداختن به این موضوع را ندارد.

فتحی در گفت و گو با خبرنگار مدال اظهار داشت:بنده این صحبت ها را خواندم اما قصد ورود به این موضوع را نداردم و فعلا نمی خواهم در این زمینه صحبتی داشته باشم.در واقع فعلا به صلاح باشگاه نیست که بنده پاسخی به صحبت های اقای افتخاری بدهم.

وی درباره شرایط کنونی باشگاه استقلال گفت: خودتان می دانید که بنده از روز اول حضورم مجالی برای پیاده کردن برنامه های خود نداشته ام و در تمام این مدت به مشکلاتی که از گذشته به ارث رسیده پرداخته ام و امیدوارم با یک خرد جمعی این مشکلات را حل کنیم.

وی افزود: یک نفر را مسئول رسیدگی به مسایل و مطالبات افراد کرده ایم و البته آن یک نفر در کنار یک کمیته این کار را انجام خواهد داد. آقای پرویز مظلومی هم در این زمینه به ما یاری خواهد رساند و البته آقایان عبداللهی و حاجیلو نیز در این کمیته حضور دارند.

فتحی در پاسخ به این پرسشکه چرا باشگاه استقلال این روزها بیش از هر باشگاه دیگری کانون شایعات است بیان داشت:وقتی بازی ها تعطیل می شود گمانه زنی ها نیز زیاد می شود و به همین دلیل هر روز یک خبر برای ما می سازند؛ یک روز صحبت حضور فرهاد مجیدی است و روز دیگر صحبت مجتبی جباری.

سرپرست استقلال در موجهه با این سوال که آیا از کار در این فضا خسته نشده گفت: خیر، من با این فضا بیگانه نیستم و گرچه دشوار است اما به امید خدا از این مرحله عبور می کنیم.

وی درباره نامه بازیکنان به وزیر ورزش و جوانان که مدال از آن خبر داده بود گفت: بنده هم این را شنیده ام اما نامه را نخواندم و اگر هم قصدی بوده خود بازیکنان این تصمیم را گرفته بودند.

فتحی درباره آخرین وضعیت ساناک دستیار شفر گفت: ایشان با ما قرار اد دارد و صحبت های خوبی را داشته ایم و احتمالا بار دیگر به مجموعه اضافه می شوند. این مربی هم توانایی فنی بالایی دارد و هم بازیکنان او را دوست دارند.

سرپرست باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت شکایت این باشگاه به دادگاه عالی فیفا به بهانه رای سوپر جام گفت: هنوز هیچ اقدامی نکرده ایم ابتدا باید رای ابلاغ شود و بعد ما کارمان را شروع می کنیم. تا این لحظه رای را به ما رسما ابلاغ نکرده اند.

وی درباره صحبت امروز مدیرعامل پرسپولیس که گفته بود پرونده سوپر جان برایشان بسته شده است گفت: برای آنها بسته شده اما برای ما هنوز این پرونده باز است.

فتحی در پایان  درباره مطالبات زنده یادان حجازی و پورحیدری گفت: این مسدئله حل می شود. هفته ای که پیش رو است به منزل مرحوم پورحیدری خواهیم رفت و با خانواده ایشان و همچنین خانواده مرحوم حجازی گفت و گو می کنیم.

 

تگ ها


فوتبال