فتحی: فیفا طلب پروپئیچ را از محل درآمدهای استقلال پرداخت می‌کند

با اعلام امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال و پس از مکاتبات این باشگاه با فیفا، فدراسیون جهانی فوتبال پذیرفه مطالبات پروپئیچ را از محل درآمدهای استقلال پرداخت کند....

با اعلام امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال و پس از مکاتبات این باشگاه با فیفا، فدراسیون جهانی فوتبال پذیرفه مطالبات پروپئیچ را از محل درآمدهای استقلال پرداخت کند.

طلب پرو پئیچ از محل درآمدهای فیفایی استقلال پرداخت خواهد شد.

به گزارش مدال، امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال در گفت‌وگوی با شبکه خبر درباره وضعیت پروپئیچ، گفت: متاسفانه در فضای مجازی، دوستانی که خودشان را در سطح استقلال می‌بینند و از نام و لوگو و برند استقلال استفاده می‌کنند و از این طریق به جذب درآمد و اسپانسر و مخاطب می‌کنند، متاسفانه دست به تشویش اذهان هواداران ومخاطب می‌کنند، به این جو درباره پروپئیچ متاسفانه دامن می‌زنند. بنده از اولین روزی که مسولیت گرفتم، پرونده پروپئیچ را با همکارانم پیگیری کردیم که در هفته‌های اخیر این پیگیری بیشتر شد. 

وی افرود: در حال حاضر معاون باشگاه یعنی دکتر خطیر در زوریخ حضور دارند و مکاتبه‌های زیادی کردیم که از درآمدهایمان در فیفا پول پروپئیچ را پرداخت کنیم که این کار انجام نشد. با فدراسیون فوتبال نامه‌نگاری کردیم که خود باشگاه این پول را پرداخت کنیم. با این حال در نامه‌نگاری‌های زیادی که دوباره با فیفا داشتیم، موفق شدیم به آن‌ها این مسئله را بقبولانیم. آن‌ها پذیرفتند که این پول را از محل درآمدمان پرداخت کنند. امروز با مسئولان کمیته انضباطی فیفا صحبت کردم و آن‌ها اعلام کردند که این پول را از درآمد ما به پروپئیچ پرداخت کنند. آن‌ها قرار است رسما به فدراسیون فوتبال اعلام کنند که این پول را به پروپئیچ پرداخت می‌کنند. همچنین ما به صورت موازی پولی به سفارت ایران در کرواسی منتقل کردیم تا در صورت نرسیدن پول از سوی فیفا به پروپئیچ پرداخت کنیم. بنده به هواداران استقلال می‌گویم که اخبار را از رسانه رسمی باشگاه پیگیری کنند و توجهی به منابع غیررسمی و افرادی که به دنبال ضربه زدن به استقلال هستند، نکنند.

اخبار مرتبط:
صحبت‌های فتحی در رابطه با پرونده طلب پرو پئیچ/ ویدیو

تگ ها


امیر حسین فتحی امیرحسین فتحی فتحی استقلال مدیرعامل استقلال استقلال پرو پئیچ پروپئیچ پروپئیچ استقلال پرونده پروپئیچ طلب پروپئیچ خطر کسر امتیاز خطر محرومیت استقلال