فتحی: مطالبات پروپئیچ پرداخت می‌شود/ خطری استقلال را تهدید نمی‌کند

پس از حواشی پرداخت طلب پروپئیچ و خطر محرومیت استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه در مورد پرداخت مطالبات این بازیکن صحبت کرد...

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: به هواداران استقلال این اطمینان را می دهم که مشکلی بابت طلب پروپئیچ استقلال را تهدید نمی کند.

به گزارش مدال، امیرحسین فتحی در مورد خطر کسر امتیاز از استقلال گفت: به هواداران استقلال این اطمینان را می دهم که مشکلی بابت طلب پروپئیچ استقلال را تهدید نمی کند و با رایزنی هایی که انجام شده و با کمک وزارت ورزش، شخص وزیر، جناب داور زنی، رئیس فدراسیون فوتبال و وزارت خارجه و همچنین سفیر ما در زاگرب مشکلی بابت پرداخت طلب پروپیچ نداریم.
وی افزود: دو کار موازی را پیش برده ایم تا طلب 420 هزار دلاری این بازیکن پرداخت شود. باید از پناهی آذر و سایر مسئولان وزارت امور خارجه تشکر کنم که در 6 ماه گذشته پیگیر حل مساله پروپئیچ بودند و همچنین سفیر ایران در زاگرب، طلب پروپئیچ اکنون در سفارت ایران در زاگرب وجود دارد و برای حل این مشکل مهدی تاج، وزیر محترم ورزش و سایر مسئولان به ما کمک کردند. همچنین ما به موازات این کار خطیر را هم به زوریخ اعزام کردیم تا با رایزنی با مسئولان فیفا بتواند از محل طلب 850 هزار دلاری استقلال از فیفا مطالبات پروپئیچ پرداخت شود.
مدیرعامل استقلال گفت:  فیفا قول همکاری دارده اما یک درصد اگر فیفا این پول را نپردازد ما از طریق سفارت ایران در زاگرب مطالبات این بازیکن را پرداخت می کنیم لذا هیچ مشکلی در خصوص مطالبات این بازیکن استقلال را تهدید نمی کند. ما تا روز 16 جولای که سه شنبه است فرصت پرداخت پول را داریم و از یکی از این دو راه مطالبات پروپئیچ پرداخت می شود.

اخبار مرتبط:

افشای جزئیات پرونده شکایت پروپئیچ و محرومیت استقلال/ ویدیو

تگ ها


استقلال مدیر عامل استقلال امیر حسین فتحی لیگ برتر فوتبال ایران پرونده پروپئیچ استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال