فتحی:هدف شروع مقتدرانه در آسیا است/برای جذب بازیکن برنامه ویژه داشتیم

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران با بیان اینکه هدف تیمش شروعی مقتدرانه در لیگ قهرمانان آسیا است، گفت: این مهم دور از دسترس نیست و برای کسب بهترین نتیجه راهی قطر خواهیم شد....

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران با بیان اینکه هدف تیمش شروعی مقتدرانه در لیگ قهرمانان آسیا است، گفت: این مهم دور از دسترس نیست و برای کسب بهترین نتیجه راهی قطر خواهیم شد.

به گزارش مدال،امیرحسین فتحی امروز در گفت و گویی در مورد وضعیت این روزهای استقلال گفت:عملکرد استقلال در دور برگشت مسابقات لیگ برتر قابل ستایش بوده است و امیدوار به حفظ روند مطلوب فعلی هستیم.در دیدار با فولاد خوزستان توانستیم با ارائه بازی زیبا به پیروزی برسیم. سه امتیاز این مسابقه برای ما ارزش زیادی داشت و توانستیم فاصله خود را با صدر جدول کاهش دهیم.استقلال تیم بزرگی است و همواره مدعی قهرمانی در لیگ برتر بوده و از همان روز اول نیز به این تیم ایمان داشتم. 
فتحی با اشاره به درخشش «آیاندا پاتوسی»، «گادوین منشا» و «اسماعیل کونگالس» در ترکیب استقلال، تصریح کرد: در نیم فصل دوم برای جذب بازیکن برنامه ریزی ویژه ای داشتیم و خوشبختانه توانستیم نفرات تاثیر گذاری را جذب کنیم.«وینفرد شفر» بارها توانایی فنی خود را نشان داده و به طور حتم با قدرت از او حمایت خواهم کرد. با توجه به تلاش کادرفنی و بازیکنان، در آینده به تیم بسیار بهتری تبدیل خواهیم شد. 
فتحی درباره دیدار استقلال در لیگ قهرمانان آسیا برابر الدحیل قطر گفت: استقلال می خواهد شروعی مقتدرانه در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد و این دور از دسترس نیست و برای کسب بهترین نتیجه راهی قطر خواهیم شد.
استقلال تهران در گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا با الدحیل قطر، الهلال عربستان و العین امارات رقابت می کند.
نخستین دیدار نماینده ایران از ساعت 18 و 45 دقیقه روز سه شنبه هفته جاری برابر الدحیل قطر در دوحه برگزار می شود.