فتحی هنوز همه کاره است! / اختلاف حساب بین وریا و استقلال

معاون باشگاه استقلال می‌گوید که اکثریت بازیکنان 50 درصد قراردادشان را تا نیم فصل گرفته اند....

به گزارش مدال، هادی مباشری در حالی از تسویه با اکثر بازیکنان تا پایان نیم فصل صحبت می کند که وریا غفوری، کاپیتان استقلال معتقد است حتی 15 درصد از طلب هایش هم دریافت نکرده است.
وریا سه شنبه و چهارشنبه هفته گذشته در اعتراض به همین موضوع در تمرینات استقلال شرکت نکرد و روز گذشته برای پیگیری طلب هایش با مجیدی در محل باشگاه حاضر شد.
نکته جالب توجه در این میان آن جا است که پس از اتفاقاتی که برای استراماچونی و استقلال در اواخر نیم فصل پیش آمد، وریا اولین نفری بود که در مقابل امیرحسین فتحی و نحوه مدیریتش موضع گرفت. حالا اما با تمام آن حیاکن رها کن ها فتحی نه تنها استعفا نداده و همچنان عضو هیئت مدیره استقلال است، بلکه تمام کنش ها و واکنش ها در این باشگاه هنوز هم باید با تایید او انجام بشود و امضای فتحی پای همه برگه های رسمی به آن ها اعتبار قانونی می بخشد.
شنیده می شود به دلیل اختلافات ناشی از موضع گیری غفوری نسبت به فتحی، میان کاپیتان استقلال و مدیرعامل پیشین، روز گذشته وریا برای سر و سامان دادن به وضعیت حساب و کتاب هایش با استقلال همراه با مجیدی به باشگاه استقلال رفت که البته به دلیل نبودن فتحی در باشگاه این جلسه به سرانجامی نرسید.
امروز هم هادی مباشری اعلام کرد؛ در حال حاضر فتحی باید قراردادها و برگه ها را امضا کند و او هم فعلا در دبی است!

 

بیشتر بخوانید:

آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال از زبان معاون باشگاه

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار استقلال کاپیتان استقلال انتقاد وریا غفوری به مدیریت استقلال وریا غفوری اختلاف حساب وریا غفوری و استقلال امیرحسین فتحی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال