فتحی: وزیر ورزش به ثبات مدیریت استقلال تاکید کرد

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: آقای سلطانی فر با تاکید بر ثبات مدیریت و ادامه برنامه های موثر باشگاه برای موفقیت استقلال گفت هیات مدیره و مدیر عامل با تمام قدرت تلاش کنند و هیچ عنوان وقفه ای در برنامه های باشگاه و تیم به وجود نیاید....

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: آقای سلطانی فر با تاکید بر ثبات مدیریت و ادامه برنامه های موثر باشگاه برای موفقیت استقلال گفت هیات مدیره و مدیر عامل با تمام قدرت تلاش کنند و هیچ عنوان وقفه ای در برنامه های باشگاه و تیم به وجود نیاید.

به گزارش مدال،امیر حسین فتحی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت:با حضور وزیر ورزش و جوانان جلسه مجمع باشگاه استقلال با حضور نمایندگان وزارت دادگستری، وزارت اقتصاد و دارایی و سازمان برنامه و بودجه و سازمان حسابرسی تشکیل شد.

وی افزود: در این نشست مجمع عمومی تمامی صورت های مالی منتهی به پایان لیگ برتر در سال ۹۷ مورد تایید و تصویب اعضای مجمع قرار گرفت.مجمع باشگاه استقلال تهران برای تایید صورت های مالی سال ۹۸ آبان ماه امسال برگزار خواهد شد.

مدیر عامل استقلال گفت : در ادامه با تقاضای من اعضای هیات مدیره در حضور آقای وزیر جلسه ای برگزار کردند و آقای خلیل زاده رییس هیات مدیره گزارشی از روند برنامه های این باشگاه ارائه کرد. 

فتحی درباره حمایت وزیر از تیم مدیریتی باشگاه استقلال گفت: آقای سلطانی فر با تاکید بر ثبات مدیریت و ادامه برنامه های موثر باشگاه برای موفقیت استقلال گفتند هیات مدیره و مدیر عامل با تمام قدرت تلاش کنند و نباید به هیچ عنوان وقفه ای در برنامه های باشگاه و تیم به وجود آید و انتظار من ادامه این رویه قانونی و مثبت و در نهایت موفقیت تیم و خشنودی هواداران استقلال است.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران فتحی ابقا شد فوتبال