فتحی و خطیر، نویسنده بحرانی به نام استراماچونی؛ «سکوت کن، فرار کن...»

اتفاقات در باشگاه استقلال پایانی ندارد و فقط از روزی به روز دیگر منتقل می شود....

به گزارش مدال، مشکل استراماچونی و استقلال دقیقا از روزی شروع شد که سرمربی ایتالیایی با لگد به صندلی، سالن کنفرانس را ترک کرد. همان روز مشخص شد که یک جای کار، آن جا در استقلال می لنگد و تا جایی پیش رفته است که سرمربی ایتالیایی را از آمدن و ماندن در استقلال پشیمان کرده است.
هرچه جلوتر رفت، اگرچه استقلال از لحاظ فنی پیشرفت کرد و حتی با استراماچونی بعد از مدت ها به صدر جدول رسید اما آبی های تهرانی حتی پس از رسیدن به صدر جدول هم روی آرامش را ندیدند و به دلایل ضعف های مدیریتی هر روز با چالش های جدیدی مواجه شدند. چالش هایی که به روی سکوها هم کشیده شد. اعتراضات هواداران از سکوها شروع شد و به خیابان سئول، مقابل وزارت ورزش و سعادت آباد هم کشیده شد و به صورت سلسله وار ادامه پیدا کرد.
...وحالا یک داستان جدید. باشگاه استقلال متن ایمیلی را منتشر کرد که از جانب وکلای استراماچونی ارسال شده است. استرا در واکنش به این موضوع استوری گذاشت. استوری که نشان می داد مدیران باشگاه چندان هم بیراه نگفته اند که سرمربی ایتالیایی پس از دریافت پولش زیاده خواهی می کند.
استرا می گوید: مدیران استقلال دروغ گفته اند. من همه پولم را نمی خواهم!
حال سوال اینجا است که چه فرقی است میان پرداخت پول به صورت یکجا به استراماچونی یا بلوکه کردن آن پول در حساب و پرداخت از روی آن به صورت ماهانه؟!
در هر دو صورت استقلال باید که همین حالا تمامی مبلغ قرارداد استراماچونی را مهیا کند و در حساب مورد نظر بریزد...
و اما نکته اساسی در میان این ماجرا این است؛ آقایان فتحی و خطیر در این روزها که از صفر تا صد قرارداد استراماچونی زیر سوال رفته است و سرمربی ایتالیایی به دلیل محقق نشدن وعده ها با تمسک به بند فسخ یکطرفه در قراردادش، نیمکت استقلال را ترک کرده و مدت ها است که تیم را بدون سرمربی رها کرده، دقیقا کجا هستند؟!
سکوت فتحی و خطیر نشانه چیست؟
مدیرعامل و معاون باشگاه استقلال که مقصرین اصلی ماجرای استقلال و استراماچونی هستند چرا در سکوت مطلق فرار را برقرار ترجیح داده اند و در این بحران پاسخگو نیستند؟!
امیرحسین فتحی مگر عضو هیئت مدیره استقلال نیست؟! چرا در مورد استراماچونی و کم کاری های باشگاه استقلال در مقابل تعهداتش شفاف سازی نمی کند؟!

 

بیشتربخوانید:

حسن روشن: یک ایرانی به استراماچونی خط می‌دهد

واکنش شفر به اتفاقات باشگاه استقلال+عکس

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار استقلال امیرحسین فتحی علی خطیر بازگشت استراماچونی اخبار استراماچونی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال