فتحی: پیگیر هستیم تا ساختمان باشگاه به ما تحویل داده شود

مدیرعامل استقلال از نفوذ عربستانی ها و ضعف ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل تغییر داور دیدار با العین انتقاد کرد....

مدیرعامل استقلال از نفوذ عربستانی ها و ضعف ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل تغییر داور دیدار با العین انتقاد کرد.

به گزارش مدال،امیرحسین فتحی پس از پایان مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این مجمع برگزار شد و مسائل کلان فوتبال در این جلسه بررسی شد. موضوعی که مربوط به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بود، ساختمانی که در اختیار دو باشگاه است قرار شد کارشناسی شود و موضوع بین فدراسیون و دو باشگاه حل شود.

وی درباره این که آیا باشگاه استقلال اسنادی را ارائه کرده است یا خیر پاسخ داد: از ما نخواسته بودند ولی قرار شد اگر سندی وجود داشته باشد به فدراسیون ارائه دهیم.

مدیرعامل استقلال درباره رضایتش از مجمع فدراسیون فوتبال گفت: یک بند از مجمع مربوط به پرسپولیس و استقلال بود که ما معتقد هستیم که این دو ساختمان متعلق به استقلال و پرسپولیس هستند و پیگیر این موضوع هستیم تا ساختمان‌ها تحویل دو باشگاه داده شوند.

فتحی درباره تغییر مشکوک داور دیدار استقلال و الدحیل تصریح کرد: فقط می‌توانم بگویم متأسفم و این ضعف ماست. ضعف فدراسیون ماست. ضعف ما در کرسی‌هاست و ما باید در کرسی‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا قوی‌تر ظاهر شویم تا از حق باشگاه‌ها و تیم‌های ملی‌مان دفاع کنیم.

او در پایان گفت: با تاریخ داربی مشکلی نداریم و در ۱۰ فروردین به میدان خواهیم رفت.