فتحی: آقای سعادتمند لطفا دروغ نگویید!

مدیر عامل استقلال ادعای احمد سعادتمند در مورد دریافت حقوق ۲۵ میلیونی از این باشگاه را تکذیب می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،  امیرحسین فتحی مدیرعامل پیشین استقلال در واکنش به صحبت‌های احمد سعادتمند درباره حقوق ۲۵ میلیونی مدیرعامل پیشین استقلال گفت: بنده قویا دریافت حقوق ۲۵ میلیونی از باشگاه استقلال در دوران حضور در این باشگاه را تکذیب می‌کنم.


او در ادامه صحبت‌های خود در پاسخ به این نکته که سعادتمند به نقل از منزوی این صحبت را مطرح کرده تصریح کرد: اقای منزوی یقیناً به صحیح نبودن این موضوع باور دارند ونیازی به توضیح من نیست و طرح این صحبت‌ها از سوی آقای سعادتمند برای من جای تعجب دارد زیرا وی به اسناد و مصوبات باشگاه دسترسی دارد و می داند که این موضوعات صحت نداشته و کذب محض است و میزان دریافتی بنده که بسیار کمتر از مبلغ درخواستی آقای سعادتمند است در امورمالی باشگاه موجود میباشد.

فتحی در بخش بعدی صحبت‌های خود در مورد ادعای سعادتمند می گوید: متاسفانه این صحبت‌ها بد اخلاقی است و به دور از انصاف می‌باشد که مطمئنا با اهداف خاص و انحراف درخواست حقوق ۱۵ میلیونی است . حقوق ۱۵ میلیونی مدیرعامل جدید باشگاه بر اساس مصوبه که به امضای سعادتمند رسیده آشکار است و سوال من این است اگر چنین حقوقی ایراد و اشکال ندارد پس چرا به دنبال فرار از آن هستید؟

مدیرعامل پیشین استقلال در پایان گفت: دوستان حتی به قانون تجارت نیز آگاهی ندارند و لازم است بدانید که در این قانون درباره حقوق مدیران صحبت نشده است. با این حال و در نهایت از دوستان تقاضا می‌کنم به احترام هواداران استقلال و نام بزرگ این باشگاه تمرکز خود را روی امور جاری باشگاه بگذارند تا مشکلات را برطرف کنند اما اگر مسئولین باشگاه تمایلی به این اتفاق نداشته باشند، من نیز حرف هایی برای گفتن دارم که مطمئنا برای دوستان خوب نخواهد بود. لذا از ریاست محترم هیات مدیره می خواهم به دوستان که با مصاحبه های کذب خود سعی در برهم زدن آرامش استقلال دارند برخورد کرده و تذکر لازم را به آنان  دهند.

بیشتر بخوانید:
تمرینات مخفیانه پیکان چگونه لو رفت؟
پرسپولیس-برانکو؛ داستانی که ادامه دارد
دبیرکل سابق، سرپرست آینده تیم ملی؟ 

تگ ها


استقلال تهران احمد سعادتمند امیرحسین فتحی فوتبال ایر فوتبال