فتح‌الله‌زاده استعفا کرد؛ مسببان بحران صندلی‌های‌شان را رها نمی‌کنند!

علی فتح‌الله‌زاده استعفا کرد. این در حالی است که پیش از او افراد دیگری باید استعفا می‌کردند....

به گزارش مدال، فتح الله زاده در حالی شب گذشته با انتشار پستی اینستاگرامی از هیئت مدیره استقلال کناره گیری کرد، که هواداران استقلال پیش از او خواهان استعفای افراد دیگری بودند. فتح الله زاده با وجودی که هیچ سمت اجرایی در استقلال نداشت، عضو هیئت مدیره بود و نه مدیرعامل، از روزی که قدم در هیئت مدیره گذاشت تلاش های خود را برای بازگرداندن سرمربی آغاز کرد که چندین روز بود قراردادش را با استقلال فسخ کرده بود.
استراماچونی به واسطه عملکرد ضعیف مدیرانی اقدام به فسخ قرارداد کرده بود که توانایی تحقق وعده هایشان را نداشتند و همچنان هم بر مسند کار هستند و هیچ صحبتی از استعفایشان به گوش نمی رسد. فتح الله زاده در حالی استعفا کرد که هواداران استقلال منتظر استعفای دسته جمعی آن هایی بودند که مسببان ایجاد بحران در این تیم هستند، اما نه تنها استعفا نداده اند بلکه هیچگونه تلاش ویژه ای هم برای بهبود اوضاع نمی کنند!
استراماچونی تیمش را در کوران مسابقات رها کرد، تیم سه بازی بدون مربی به میدان رفت. نقل و انتقالات زمستانی آغاز شده است و تیم بدون مربی فعلا هیچ برنامه ای برای نقل و انتقالات ارائه نداده است آن هم در حالی که باید در پلی آف لیگ قهرمانان هم به میدان برود اما هیچ خبری از برعهده گرفتن مسئولیت این اتفاقات توسط مدیران به گوش نمی رسد.
فتح الله زاده استعفا کرد در حالی که نه مسبب ایجاد این بحران بود و نه وظیفه ای برای کارهای اجرایی داشت چرا که مدیرعامل نبود.
فتح الله زاده استعفا کرد در حالی که پیش از او خیلی های دیگر باید استعفا می کردند اما آن ها حاضر نیستند که صندلی هایشان را رها کنند.

 

بیشتر بخوانید:

عکس‌العمل عجیب هیئت مدیره استقلال به استعفای فتح‌الله‌زاده!

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار استقلال استعفای فتح الله زاده هیئت مدیره استقلال فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال