فتح‌الله‌زاده: به جز من دو نفر دیگر شانس مدیرعاملی استقلال دارند

علی فتح‌الله‌زاده یکی از گزینه‌های مدیرعاملی باشگاه استقلال در مورد گزینه‌های مدیرعاملی این باشگاه و بازگشت استراماچونی به ایران صحبت کرد...

به گزارش مدال، علی فتح‌الله‌زاده در مورد مدیرعاملی استقلال گفت: بعد از صحبت‌هایی که کردیم من دیگر پیگیری نکردم. قرار است آقای وزیر تا اوایل هفته آینده تصمیم نهایی خود را در این باره بگیرد.
او در مورد اینکه گفته می‌شود او شانس اصلی مدیرعاملی در استقلال است هم گفت: سه گزینه هستیم و هرکدام به یک اندازه شانس داریم و این حرف‌ها درست نیست.
مدیرعامل سابق استقلال در مورد اینکه روز گذشته در اتحادیه فوتبال با اولیایی دیدار کرد و آیا حرفی از مدیرعاملی صورت گرفت یا نه هم گفت: نه حرفی نشد. فرقی نمی‌کند چه کسی مدیرعامل شود و وزارتخانه در این باره تصمیم می‌گیرد. آقای اولیایی هم گزینه خیلی خوبی هستند.
فتح‌الله‌زاده در مورد بازگشت استراماچونی به ایران هم می‌گوید: حساب آقای استراماچونی در ایتالیا باز شده است و ایشان امروز عصر یا فردا صبح به ایران برخواهند گشت. البته در این باره آقای خلیل‌زاده خیلی زحمت کشید و با وجود بیماری همسرش تلاش زیادی کرد و هواداران باید از او تشکر کنند.

بیشتر بخوانید:

استراماچونی: فقط به بازی با شاهین بوشهر فکر می‌کنم

تگ ها


استقلال علی فتح الله زاده وزارت ورزش و جوانان تغییر مدیرعامل استقلال مسعود سلطانی فر آندره آ استراماچونی اسماعیل خلیل زاده لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال