Banner

فتح‌الله‌زاده سکوتش را شکست: اسنادم را به خطیر نشان دادم

پس از چند روز سکوت، علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال می گوید در جلسه‌اش با علی خطیر صحبت خاصی انجام نداده است....

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: مگر می شود در مورد استقلال حرف نزنم؟

به گزارش مدال، علی فتح الله زاده در مورد جلسه اش با علی خطیر  گفت: دو سه روز پیش ایشان پیش من آمدند نیم ساعتی با هم جلسه داشتیم.

او در مورد موضوع جلسه هم گفت: جلسه خاصی نداشتیم چون ایشان سمتی نداشتند. چند مورد بود و من چون ایشان گفته بودند سندهای سال های گذشته در باشگاه استقلال نیست، رسید سندها را نشان شان دادم تا بروند و از کسانی که این اسناد را تحویل گرفته اند سوال کنند.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که آیا قرار است دیگر در مورد استقلال مصاحبه نکند هم گفت: مگر می شود من مصاحبه نکنم؟ هر زمان که لازم بدانم مصاحبه می کنم. همیشه مصاحبه های من حمایتی بوده است. این من نیستم که مصاحبه می کنم و از من می خواهند و من صحبت می کنم. اگر مشکلی ایجاد کردم بگویند تا جواب بدهم.

فتح الله زاده در مورد توصیه اش به خطیر هم گفت: نه توصیه نکردم و گفتم شما فرد زحمت کشی هستیم، گفتم اجازه ندهید با اخبار نادرست شما را تحریک کنند. هرکسی مرد است رودرو  صحبت کند. بعضی ها ناجوانمردانه حمله می کنند. همه گفتند به خاطر چک من لوگوی استقلال توقیف شده است، چرا اسناد آن را نشان نمی دهند؟ یک عده از برگشتن من می ترسند و به من می تازند.

او در پایان گفت: فرض کنید این شکایت برای دوران من است، ما یک چک 300 میلیون تومانی داشتیم و این برمی گردد به 6 سال پیش، چرا در این سال ها آن را پرداخت نکردند. مگر من قرارداد مدیران قبلی را پرداخت نکردم؟

اخبار مرتبط:

راز سکوت فتح‌الله‌زاده فاش شد؛ خطیر به دیدار مدیرعامل اسبق رفت

سریال دنباله دار در استقلال/این قسمت؛ هیئت مدیره مقابل خطیر!

تگ ها


استقلال علی فتح الله زاده افشاگری خطیر علی خطیر فوتبال