فتح الله‌زاده: فرهاد کنار من جام آسیایی می‌گیرد

مدیرعامل اسبق استقلال مدعی است که فکری به دلیل عدم حمایت لازم از تیم کنار رفت و مجیدی قادر است این تیم را به موفقیت بزرگی برساند....

به گزارش “ورزش سه”، علی فتح الله‌زاده، مدیرعامل اسبق استقلال در تازه‌ترین صحبت‌هایش اینبار با ایلنا درباره شرایط این تیم با هدایت فرهادی مجیدی و دیگر اتفاقات حول این باشگاه به صحبت پرداخته است. او درباره سالی که گذشت می‌گوید: برای ما سخت گذشت. خیلی از دوستان‌مان را از دست دادیم و عزیزانی مانند مهرداد میناوند و علی انصاریان از کنار ما رفتند که واقعا تاسف برانگیز بود.


وی درباره ابتلا به کرونا در دوره مدیریتش در باشگاه استقلال و شایعاتی که درباره بهانه قرار دادن آن برای فرار از مشکلات مالی این باشگاه می‌گوید: بله، مدل‌های اولیه کرونا را گرفتیم و نمی‌دانستم که باید چه کاری انجام بدهم. خیلی سختی کشیدم و اذیت شدم که با دعای مردم و لطف خدا توانستم این ویروس را شکست بدهم. من از استقلال با بهانه کرونا فرار کردم؟ چه مسئولیت عجیبی بوده که بخواهم چنین کاری انجام بدهم؟ من هم چنین چیزی شنیدم اما خیلی بی ربط بود چون من هر زمانی که به باشگاه آمدم. خداراشکر همیشه بدهکار بودیم و الان هم باشگاه هنوز بدهکار است. من حقیقتا به خاطر کرونا و دوم بداخلاقی که مدیران ورزش انجام دادند دیدم که ماندنم به صلاح نیست. تغییر مدیریت باشگاه‌های بزرگی مانند استقلال و پرسپولیس تبعات بسیار زیاد و بدی دارد. امروز ما شاهد تغییرات پی در پی هستیم. جایگاه استقلال و پرسپولیس خدا پیغمبری اینجا نیست، اینطوری نیست! این باشگاه‌ها با توجه به کارگزار و اسپانسر اداره می‌شوند. شوخی نیست، یک کارگزار ۱۰۰ میلیارد تومان پول می‌دهد! در این وضعیت نباید باشگاه‌های ما اینگونه باشند و به نظرم یکی از عوامل اساسی آن تغییرات پی در پی در باشگاه‌هاست.


فتح‌الله‌زاده درباره جدایی زودهنگام محمود فکری گفت: فکر می‌کنم که فکری مظلوم واقع شد یعنی اینکه خودش هم مقصر بود. به نظرم خیلی خوب با بازیکنان، دوستان و هوادارانش ارتباط برقرار نکرد. درست است و قبول دارم که خیلی هم حمایت نشد اما در نهایت بگویم که به فکری فرصت ندادند. 


وی درباره سرمربیگری دوباره فرهاد مجیدی در استقلال و علاقه خاصی که به شماره هفت سابق این تیم دارد می‌گوید: مطمئن باشید زمانیکه فرهاد جام قهرمانی آسیا را بخواهد بالا ببرد، حتما در کنار من خواهد بود. مطمئن باشید.


رابطه ما با یکدیگر بد نشد، فرهاد مثل پسرم است و بالاخره یک عده در این فوتبال هستند و زمان ناصرخان (حجازی) خدابیامرز هم دو نفر وجود داشتند که برای اینکه بخواهند از نام و جایگاه ناصرخان استفاده کنند، اخبار نادرست می‌دادند! الان هم عده‌ای خلاصه دوست دارند در کنار فرهاد باشند، فرهاد هم بالاخره جوان است و به قول معروف زیر گوش او می‌خوانند. در مجموع مطمئن باشید که فرهاد هیچ زمان مقابل من نمی‌ایستد و اگر هم او را دعوا کنم سرش را بالا نمی‌آورد.

مدیرعامل اسبق استقلال در پایان گفت:آرزو دارم که در سال جدید معیشت مردم درست باشد و مردم طعم خوشی‌ها را بچشند و تحریم‌ها برداشته شود. به امید خدا که ارزانی بیاید و هیچ مردی شرمنده خانواده و فرزندانش نباشد.

تگ ها


علی فتح ا.. زاده فرهاد مجیدی استقلال تهران