فتح الله زاده: من بودم یک مربی بزرگ خارجی و مجیدی را انتخاب می‌کردم

......

 

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال تأکید کرد که تجربیات وینفرد شفر می تواند تیم فوتبال این باشگاه را به روزهای خوبی برساند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، علی فتح الله زاده در مورد حضور وینفرد شفر در رأس کادرفنی تیم استقلال اظهار داشت: مسئولان باشگاه استقلال سعی کردند که در این شرایط و در حالی که زمان زیادی در اختیار نداشتند، بهترین گزینه را انتخاب کنند. شفر گزینه بدی نیست و می تواند به استقلال کمک کند. به هرحال او در سال های گذشته تجربیات زیادی را در مربیگری کسب کرده است و امیدوارم در استقلال موفق باشد.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال ادامه داد: امیدوارم بلایی را که سر منصوریان آوردند سر شفر نیاورند و این مربی نیاز به آرامش دارد. شما دیدید که چگونه به منصوریان اولتیماتوم دادند و آرامش را از او و استقلال گرفتند. به هرحال مدیریت باشگاه استقلال هم نقش مهمی را برعهده دارد و این تیم باید آرامش داشته باشد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: هواداران استقلال باید صبور باشند، چون هنوز چیزی تمام نشده است و آنها باید اجازه بدهند تا شفر کارش را انجام بدهد. نگرانی من در مورد مسائل مدیریتی بیشتر از مسائل فنی است و اعضای هیئت مدیره استقلال باید با یکدیگر وفاق داشته باشند. ما نباید شاهد این باشیم که اظهارنظرها متناقض و مختلف باشد و اعضای هیئت مدیره همگی باید در یک مسیر حرکت کنند.

فتح الله زاده در مورد اینکه در این شرایط اگر خودش مدیرعامل باشگاه استقلال بود کدام مربی خارجی را به این تیم می آورد گفت: من الان مسئولیتی ندارم که بخواهم در این زمینه حرف خاصی بزنم. یادم می آید که مدتی پیش با فرهاد مجیدی صحبت می کردم و در مورد یک مربی سرشناس خارجی هر دوی ما نظر مثبتی داشتیم. اگر من مسئولیت داشتم آن مربی بزرگ خارجی را می آوردم و مجیدی را هم کنارش می گذاشتم.

وی در پایان عنوان کرد: الان شفر سرمربی استقلال است و باید از او حمایت شود. من معتقدم از کنار شفر می توان یک جام قهرمانی بیرون آورد!

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال