فت پای جنجالی حقیقی در فولاد آره نا (عکس)

فولاد موفق شد در دیدار مهم و حساس شنبه، به لطف یک پنالتی بادآورده، از سد گل گهر عبور کند و اختلافش را با صدر کاهش دهد....

به گزارش "ورزش سه"، در دیداری معوقه از هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر، فولاد و اهواز و در استادیوم فولاد آره نا میزبان گل گهر سیرجان بود که در نهایت آنها با تک گل شیمبا موفق به کسب ۳ امتیاز حساس و مهم شدند.


در این بازی و در دقیقه ۶۳، دفع توپ برزای در میانه میدان به آبشک رسید که فرشید باقری برای تصاحب توپ روی پای آبشک رفت و حمید حاج ملک داور بازی یک ضربه کاشته از میانه میدان به سود فولادی ها اعلام کرد.


آیاندا پاتوسی هافبک اهل آفریقای جنوبی فولادی ها پشت این توپ ایستاد و ضربه بلند او به آسانی در دستان علیرضا حقیقی سنگربان گل گهر که به هوا برخاسته بود، جای گرفت ولی در زمان فرود توپ از دستان او لیز خورد و در محوطه جریمه بین بازیکنان قرار گرفت.


مهران موسوی مدافع پیش تاخته فولادی ها که قصد داشت این توپ سرگردان را مال خود کند، با خطای حقیقی متوقف شد و حاج ملک قاضی بازی نیز این صحنه را دید و با به صدا درآوردن سوت خود، یک ضربه پنالتی را به سود شاگردان نکونام اعلام کرد.


در نهایت این پنالتی توسط شیمبا وارد دروازه گل گهر شد و بازی با همان یک گل به سود میزبان به پایان رسید تا فولاد فاصله اش را با صدر جدول کاهش دهد. نکونام با این پیروزی بالاخره موفق شد در جدال های رو در رو از سد امیر قلعه نویی عبور کند.

عکاس: محمد حریصی

تگ ها


گل گهرسیرجان فولاد خوزستان