فجرسپاسی ده روز در تهران اردو می‌زند

سرپرست تیم فوتبال فجرسپاسی از لغو اردوی کیش و انتقال اردو به تهران و برنامه‌های آن خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل ورزش سه، در حالی که قرار بود فجرسپاسی شیراز از امروز اردوی خود را در جزیره کیش برپا کند با تصمیم مسئولان این تیم محل اردو تغییر کرد تا این تیم از یکشنبه هفته آینده در تهران اردو بزند.

امیرحسین جوانی، سرپرست فجرسپاسی شیراز با تایید این خبر گفت: قرار بود با سه تیم لیگ‌برتری در جزیره کیش بازی تدارکاتی کنیم اما با توجه به گرمای هوا و شرایط ، آنها اردوی خود را کنسل کردند تا ما هم مسیرمان را تغییر داده و اردو را به تهران منتقل کنیم.

او افزود: بر اساس برنامه‌ریزی نهایی انشاالله از روز یکشنبه ۴مهرماه فجرسپاسی به تهران می‌آید و به مدت ۱۰روز در پایتخت اردو خواهد زد و ۵بازی تدارکاتی نیز برگزار خواهد کرد.

سرپرست فجرسپاسی  شیراز گفت: طبق زمان‌بندی و هماهنگی بازی اول ما ۵ مهر ماه با خیبر خرم‌آباد در تهران، بازی دوم تدارکاتی ما ۷مهر با هوادار تهران در کردان کرج، بازی سوم با آلومینیوم ۹ مهرماه، بازی چهارم ۱۱مهر ماه با مس رفسنجان و آخرین بازی انشاالله ۱۴ مهرماه با ذوب آهن در تهران برگزار خواهد شد.

جوانی همچنین از انجام تست‌های ایفمارک در خلال این اردو خبر داد و گفت: با توجه به اینکه تیم‌ها باید ایفمارک بروند، روز ۱۰مهرماه برای انجام تست سلامت بازیکنان ما به ایفمارک می‌روند.

تگ ها


فوتبال ایران فجر سپاسی لیگ آزادگان فوتبال