فجر سپاسی ذوب آهن را از جام حذفی حذف کرد.

مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور با برتری فجرسپاسی شیراز مقابل ذوب آهن اصفهان پیگیری شد ......

مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور با برتری فجرسپاسی شیراز مقابل ذوب آهن اصفهان پیگیری شد.

به گزارش مدال به نقل از گروه  ورزشی  باشگاه  خبرنگاران  پویا، تیم های ذوب آهن و فجر سپاسی شیراز از ساعت 18 امروز (جمعه) در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند. این مسابقه که در 90 دقیقه با تساوی یک - یک به پایان رسیده بود، در 30 دقیقه وقت اضافه هم گلی به همراه نداشت تا کار دو تیم به ضربات پنالتی کشیده شود.

در ضربات پنالتی تیم فجرسپاسی با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی رسید و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد. بدین ترتیب دومین تیم اصفهانی نیز از جام حذفی کنار رفت و وداعی زودهنگام با این مسابقات داشت. شب گذشته نیز سپاهان اصفهان با قبول شکست مقابل صنعت نفت آبادان از جام حذفی کنار رفته بود.

در این بازی محمد نژادمهدی در دقیقه 4 برای ذوب آهن و محمدمهدی نظری در دقیقه 32 از روی نقطه پنالتی برای فجر گلزنی کردند. میلاد امیری بازیکن فجر سپاسی هم در دقیقه 82 از زمین مسابقه اخراج شد.

براساس این گزارش، در ضربات پنالتی امین شجاعیان، محمد پاپی، علی مصلی نژاد و محمدرضا زینال خیری از تیم فجر پنالتی های خود را گل کردند و جلال عبدی فرصت گشودن دروازه تیم میزبان را از دست داد. محمدرضا حسینی و جورج نیز مردان فاتح ذوبی ها در ضربات پنالتی بودند و مهدی مهدی پور و حمید بوحمدان شانس گلزنی از روی نقطه پنالتی را از دست دادند.

پس از حذف تیم سایپا با هدایت علی دایی، تیم امیر قلعه نویی نیز وداعی زودهنگام با جام حذفی داشت. این دو تیم مربی فصل گذشته در کسوت هدایت تیم های نفت تهران و تراکتورسازی تبریز برگزارکننده دیدار فینال جام حذفی بودند.

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن فوتبال