فخرالدینی: شجاعی تجربه بین‌المللی دارد

مدافع با تجربه تراکتور اعتقاد دارد مسعود شجاعی به همراه کمک هایش در اولین بازی که روی نیمکت بود، عملکرد بسیار خوبی داشت....

به گزارش "ورزش سه" تراکتور در دربی تبریز توانست ماشین سازی را از پیش رو بردارد. میلاد فخرالدینی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: بازی سنگینی بود اما خدا را شکر بردیم، سه امتیاز این دیدار برای ما خیلی مهم بود، مطمئنا دربی در تمام شهر های ایران حساس است تیم ماشین‌سازی هم خیلی خوب جلوی ما بازی کرد و هر چه در توان داشتند گذاشتند که در این بازی نتیجه بگیرند، ولی ما توانستیم این بازی را ببریم.


او در خصوص سرمربیگری موقت مسعود شجاعی در تراکتور ادامه داد:  آقای شجاعی از بازیکنان بزرگ فوتبال ایران است و تجربیات زیادی در داخل و خارج از کشور دارد. حالا من نمی‌دانم سرمربیگری را قبول می‌کند یا خیر؛ ولی در همین یک بازی او و تمام مربیان دیگر کارشان را به نحو احسن انجام دادند.


مدافع تراکتور در پایان در خصوص دیدار با پیکان افزود: بازی خیلی سنگینی با پیکان داریم، تیم پیکان بسته بازی می‌کند و کار را برای ما سخت می‌کند. ما به برد این دیدار نیاز داریم، چرا که اگر ببریم وضعیت‌مان خیلی بهتر می شود.


فخرالدینی در پایان افزود: جا دارد از آقای منصوریان هم تشکر کنم، او برای ما زحمات زیادی کشید و امیدوارم هرجا که هستند، سلامت و موفق باشند.

تگ ها


میلاد فخرالدینی