فخرالدینی: قرار بود گسترش فولاد ۴۰ درصد از قراردادم را بدهد اما به تعهدات‌شان عمل نکردند

مدافع - هافبک تیم گسترش فولاد از عدم تعهد این باشگاه و تیم سابقش به مسائل مالی به شدت گلایه کرد ......

مدافع - هافبک تیم گسترش فولاد از عدم تعهد این باشگاه و تیم سابقش به مسائل مالی به شدت گلایه کرد.

میلاد فخرالدینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکایتش از باشگاه نفت به AFC، تهدید این تیم به حذف از لیگ قهرمانان آسیا و عمل نکردن باشگاه گسترش فولاد به تعهداتش، صحبت کرد.

تسنیم: تاییدیه شکایتت از نفت تهران را هم از AFC گرفتی...
سال گذشته با نفت قرارداد بستم. همان اول به من گفتند که قراردادت بالاست، از مبلغ آن کم کن تا قبل از عید کل پولت را بدهیم که من هم قبول کردم و گفتم از قراردادم کم می کنم، فقط کل پولم را قبل از عید نوروز بدهید. پس از اتفاقاتی که برای نفت رخ داد، هر چقدر دنبال پولم رفتم، انگار نه انگار که تیم برای آنهاست. هیچ جوابی ندادند و در نهایت مجبور به شکایت به AFC شدم.

تسنیم: این پول چیزی در حدود 350 میلیون تومان است، این طور نیست؟
بله، حق من است که این پول را بگیرم، هر چه زودتر هم باید بگیرم. هزار تومانش را هم نمی بخشم.

تسنیم: به هیچ وجه حاضر نیستی از این شکایت صرف نظر کنی؟
روی آن پول حساب کردم، اما دو فقره چکم در آن مقطع برگشت خورد. این اتفاقات برای فوتبال ما خوب نیست. به AFC شکایت کردم تا شاید زودتر به پولم برسم. الان ممنوع الخروجم، پاسپورتم را گرفتند و 2 چک برگشتی دارم!

تسنیم: با حمیدرضا جهانیان، مالک جدید باشگاه نفت در این خصوص صحبتی نکردی؟
با مالک جدید صحبت نکردم. قبلاً چند بار به باشگاه رفتم، اما جوابم را ندادند. بعد از آن هم به تبریز رفتم و الان هم منتظرم چند روز دیگر باشگاه سر و سامان پیدا کند و سپس به محل باشگاه بروم تا اگر پولم را بدهند از شکایتم صرف نظر کنم.

تسنیم: وضعیت مالی باشگاه گسترش فولاد چگونه است؟ تا این لحظه توانستی از این باشگاه پول بگیری؟
زمانی که با این تیم قرارداد بستم، قرار بود 40 درصد آن را قبل از شروع فصل بدهد، چون خودشان هم می دانستند چه مشکلاتی دارم. باشگاه گسترش فولاد هم به تعهداتش عمل نکرد. من مشکلات را با خودم حمل می کنم.

تسنیم: تاکنون چقدر از قراردادت را گرفتی؟
بچه ها چیزی در حدود 15 درصد گرفتند، اما من 25 درصد گرفته ام. مشکلات زیاد دارم، اما انگار نه انگار. تعهد در قرارداد وقتی انجام نمی شود ، بازیکن هم می تواند به تعهدش عمل نکند. چرا قرارداد اَلَکی می بندید؟ همین طور می آیند یک مبلغی در قرارداد ذکر می کنند، تمام می شود و می رود. آقای تاج یک حرف خیلی خوب زد. فوتبال ما واقعاً پتانسیل 16 تیم را ندارد. بیایید تیم های لیگ برتری مان را به 10 تیم برسانیم. چرا با «ضرب و زور» تیم داری می کنیم؟ پول در مملکت نیست، تعطیلش کنید. من سه سال است که پول نگرفته ام. چکم برگشت خورده، از استقلال هم یک میلیارد و خورده ای طلب دارم.

تسنیم: به نظر می رسد حسابی از مسئولان باشگاه گسترش فولاد شاکی هستی.
بحث من مالک و مدیریت نیست. من بازیکن گسترش فولاد هستم و نمی توانم الان بگویم ناراضی ام. حرف من این است که گفتند 40 درصد قبل از فصل می دهیم، اما هفته به هفته چک هایم یکی پشت دیگری می آید و حساب هایم بسته می شوند. من بازیکن گسترش فولاد هستم، اگر عمری بود، بعداً بیشتر صحبت می کنم.

تسنیم : نظرت در مورد تغییر و تحولات اخیر باشگاه گسترش فولاد چیست؟ 
ما بازیکن هستیم و نمی توانیم نظر بدهیم. وظیفه مان این است فوتبال بازی کنیم و البته پول بگیریم!

تگ ها


اخبار روز فوتبال