فداکاری بزرگ؛ رئالی ها از خیر پاداش گذشتند

بازیکنان رئال پذیرفتند که در صورت قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان پاداشی از باشگاه دریافت نکنند....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از مارگا، کمی بیش از یک ماه دیگر به پایان فصل باقیمانده و رئال مادرید در دو جام شانس قهرمانی دارد. تیم تحت هدایت زین الدین زیدان در لالیگا به فاصله شش بازی تا پایان، با اختلاف سه امتیاز از اتلتیکو در رده دوم قرار دارد و در لیگ قهرمانان نیز سه شنبه پیش رو باید بازی رفت خود را برابر چلسی در نیمه نهایی برگزار کند.

رئال می تواند در هر دو جام قهرمان شود و طبعا پاداش هایی نیز به بازیکنان تعلق می گرفت اما ساعتی پیش مارکا گزارش داد که هیچ پاداشی در کار نخواهد بود و باشگاه توانسته با بازیکنان در این رابطه به توافق برسد.

فلورنتینو پرز رئیس رئال در سه مصاحبه اخیر خود خبر از ضرر اقتصادی هنگفت باشگاه در پاندمی کرونا داد. او تاکید کرد که این ضرر اقتصادی به حدی بوده که نتوانسته اند با سرخیو راموس بر سر تمدید قرارداد به توافق برسند و حتی لوکا یوویچ و مارتین اودگارد که زمستان به صورت قرضی رئال را ترک کردند، قراردادشان را اصلاح کرده و از دستمزدشان کاسته شده است.

اتفاقی مشابه در مورد لوکا مودریچ هم رخ داد و ستاره کروات با کاستن از دستمزد فعلی خود، قراردادش را یک سال دیگر تمدید کرده است.

بودجه رئال نسبت به سال گذشته ۳۰۰ میلیون یورو کاهش داشته و بازیکنان حتی برای قهرمانی لالیگا در فصل گذشته نیز پاداشی نگرفتند. آنها امسال هم پذیرفته اند که در صورت قهرمانی در لالیگا یا لیگ قهرمانان، پاداش مالی دریافت نکنند.

رئال اگر قهرمان چمپیونزلیگ شود، باشگاه ۱۱۵ میلیونی یورو از یوفا دریافتی خواهد داشت که صرف جبران ضرر اقتصادی در دوران کرونا خواهد شد.

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال