فداکاری لوکا مودریچ برای تمدید قرارداد با رئال

لوکا مودریچ همانطور که در مصاحبه با کادنا کوپه گفته بود، قصد دارد در رئال به فوتبالش پایان دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لوکا مودریچ از تابستان ۲۰۱۳ برای رئال مادرید بازی می کند. ستاره کروات با رئال به تمام افتخارات ممکن دست یافته و سال ۲۰۱۸ توانست فاتح توپ طلا نیز شود.

از قرارداد مودریچ تنها یک سال باقیمانده و خبری از تمدید قرارداد نیست. آخرین بار او تابستان ۲۰۱۸ بود که قراردادش را تمدید کرد. مودریچ در آستانه ۳۴ سالگی همچنان در خط میانی رئال یک وزنه بزرگ محسوب می شود.

مودریچ که از قراردادش با رئال کمتر از یک سال دیگر باقیمانده، به جدایی فکر نمی کند. رویای او بازنشستگی برای رئال است و این را در مصاحبه دوشنبه شب با کوپه نیز تکرار کرد. مودریچ که دو سال پیش چیزی تا پیوستن به اینتر فاصله نداشت، در نهایت ماندنی شد و حالا به تنها چیزی که فکر نمی کند ترک رئال است.

طبق ادعای مارکا، مودریچ از طریق مدیر برنامه هایش به باشگاه رئال اطلاع داده است که برای تمدید حاضر است از بخشی از دستمزدش صرفنظر کند تا با کاهش دریافتی خود بتواند سال های باقیمانده از فوتبالش را نیز در رئال بماند.

در رئال مادرید احترام ویژه ای برای مودریچ قائل هستند و به نظر هیچ مشکلی بر سر راه تمدید او وجود نخواهد داشت. مودریچ گفته بود که دوست ندارد برای باشگاه و سرمربی یک معضل باشد و به نظر هم نمی رسد که نه باشگاه و نه زیدان با تمدید او مخالفتی داشته باشند.

ستاره کروات که قصد دارد تا جام جهانی ۲۰۲۲ برای تیم ملی کشورش بازی کند، ماندن در رئال را بهترین راه برای حفظ آمادگی خود می داند و قصد ندارد در ۳۴ سالگی وارد یک چالش جدید شود. این بدون شک خبری خوب برای هواداران رئال خواهد بود. 

بیشتر بخوانید:

شاهکار مالی رئیس؛ پرز و تحول بزرگ در رئال مادرید

دوست دارم در رئال بازنشسته شوم ولی.....

 

 

تگ ها


لوکا مودریچ فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال