فدراسیون از حرفش برگردد، از سیرجان برمی‌گردیم

نایب رئیس هیات مدیره باشگاه شهرخودرو به حواشی دو بازی این هفته لیگ‌برتر واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مقصود خدایی با اشاره به شایعات انجام نشدن دو بازی استقلال و پارس جم و همچنین فولاد و نساجی اظهار کرد: اول از همه اینکه باید بگویم روزی که باشگاه شهرخودرو با ادامه لیگ در این شرایط بدون امکانات مخالفت کرد و تاکید داشت سلامت بازیکنان به خطر می‌اُفتد، دوستان توجهی نکردند و به کار خودشان ادامه دادند و حتی برخی با فرافکنی و طرح موضوعاتی چون مشکل مالی و فنی در فضای مجازی به باشگاه ما انگ زدند و روی به تخریب حتی مالک باشگاه آوردند.

او ادامه داد: با این حال طبق برنامه هیات مدیره، نه تنها در تاریخ مقرر که پیش از شروع لیگ بود ۸۰درصد پول بازیکنان پرداخت شد که در بازی با ذوب‌آهن هم عیار فنی تیم برای همه مشخص شد که شهرخودرو اگر می‌گوید لیگ را تعطیل کنید، واقعا سلامت بازیکن برایش مطرح است، نه چیزی دیگری؛ اما الان که بازیکنان لیگ مبتلا به کرونا شده‌اند، دیگر هیچ صدایی از دوستان به گوش نمی‌رسد. ای‌کاش شهامت عذرخواهی را داشته باشند.

نایب رئیس هیات مدیره باشگاه شهرخودرو با ابراز ناراحتی از شرایط لیگ در هفته جاری گفت: قطعا بدون صدور مجوز رسمی سازمان لیگ، هیچ تیمی حق شرکت نکردن در بازی را ندارد و ما هم به پشتوانه اطمینانی که آقای بهاروند در اجرای مر قانون به ما دادند امروز به میدان می رویم و طبیعتا هر تیمی امروز بازی نکند، باید منتظر رای سه بر صفر بازنده باشد.

خدایی تاکید کرد: اینکه یک تیم از سفر امتناع کند و تیم دیگری که به شهر مقصد برود و باز تصمیم به بازگشت بگیرد، از نظر ما چیزی شبیه به مهندسی است.

او اضافه کرد: با اینکه با اتکا به پشتوانه حرف آقای بهاروند و مهدی مبنی بر اجرای قانون در سیرجان هستیم، اگر تصمیمی به بازی نکردن دو تیم فولاد و استقلال است و فدراسیون می‌خواهد از حرفش برگردد، همین الان به ما بگویند تا علی‌رغم صرف هزینه زیادی که برای سفر تیم با پرواز اختصاصی به سیرجان شده، همین حالا شهرخودرو را به مشهد برگردانیم و با یکسان شدن شرایط، همزمان با رقبا ما هم به میدان برویم.

نایب رئیس هیات مدیره باشگاه شهرخودرو یادآور شد: پای حق فوتبال خراسان ایستاده‌ایم و اجازه نمی‌دهیم که با اعتبار نماینده استانی با این قدمت بازی شود.

بیشتر بخوانید:

کرونایی‌ترین هفته لیگ بدون استقلال و پارس جم

سفر شهرخودرو به سیرجان با پرواز اختصاصی

 

 

تگ ها


فوتبال ایران شهر خودرو فوتبال