فدراسیون استقلال را از شکایت میلیون دلاری نجات می دهد؟

انتشار خبر مذاکره آندره آ استراماچونی با فدراسیون فوتبال به نظر برای مدیران فعلی باشگاه استقلال خبر فوق العاده ای محسوب می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،  آندره آ استراماچونی در مدت کوتاه حضور در استقلال آنقدر خوب کار کرده است که تا چند سال در داخل ایران مشتریان خود را داشته باشد.

اما چند روز پیش بود که خبر مذاکره فدراسیون فوتبال با آندره آ استراماچونی منتشر شد، خبری که اگرچه مطابق انتظار از سوی فدارسیون فوتبال تکذیب شد اما رسانه های ایتالیایی نزدیک به سرمربی سابق  استقلال به سرعت آن را تایید کردند و بارنشر دادند. 

سباستین لتو دستیار استراماچونی چند روز پیش با یکی از نزدیکان خود در ایران تماس گرفت و در مورد تیم ملی از وی سوال کرد و در عین حال تایید کرد که سرمربی ایتالیایی سابق استقلال مشغول مذاکره با فدراسیون فوتبال است تا همه چیز در این باره رسمی به نظر برسد. 

هرچند هنوز در مورد پیشرفت مذاکرات خبر دقیقی در دست نیست و حتی مشخص نیست آیا جدایی اسکوچیچ از تیم ملی قطعی شده است یا نه، اما در صورتی که استراماچونی با فدراسیون فوتبال برای قبول هدایت تیم ملی به توافق برسد  این بهترین خبر برای مدیران استقلال خواهد بود چراکه از پرداخت غرامت سنگین به این مربی ایتالیایی نجات پیدا می کنند. 

در این بین گفته می شود استراماچونی بابت باقی مانده قراردادش از این فصل و فصل گذشته از استقلال مبلغ  ۱/۱ میلیون دلار طلب کرده است اما این رقم در شرایطی کمتر می شود که او هدایت تیم دیگری را برعهده بگیرد.

با این شرایط آبی ها باید امیدوار باشند مذاکرات استراماچونی با تیم ملی مثبت پیش برود تا این باشگاه از خسارت میلیون دلاری نجات پیدا کند.

بیشتر بخوانید:
آزمون با مشیری به گودیسون پارک می رود؟

مهدوی کیا: بگذاریم آرات بچگی کند
باشگاه استقلال: جدایی سلطانی ربطی به فیش های واریزی نداشت 

تگ ها


استقلال تهران آندره آ استراماچونی فدراسیون فوتبال فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال