فدراسیون با داوران جلسه بگذارد/ تمرکز بازیکنانم را به هم می‌زدند

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد پس از شکست تیمش مقابل شهرداری ورامین گفت: کمک مربیان حریف هنگام زدن ضربات سرویس، تمرکز بازیکنانم را بر هم می‌زدند....

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب دیدارهای هفته سیزدهم رقابت ها ی لیگ برتر والیبال، تیم شهرداری ورامین از سد تیم شهرداری گنبد عبور کرد.

عظیم جزیده سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد پس از شکست تیمش در این مسابقه گفت: در ستِ نخست بازی را خوب شروع نکردیم. در ست دوم و سوم نیز بازی به نفع ما پیش نرفت در حالی که می توانستیم به بازی برگردیم. در امتیازات بالا، بازیکنان تمرکز خود را از دست دادند. در مجموع این هفته بازیهای خوبی ارائه ندادیم.

وی گفت: چند بازیکن کلیدی خود را به دلیل کرونا در اختیار نداریم و این هفته تیم ناقص بود.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد تاکید کرد: نکته ای که بسیار مهم است و باید به آن اشاره کنم این است که رئیس فدراسیون و سازمان لیگ جلساتی با حضور مدیران عامل باشگاه‌ها، سرپرستان و داوران برگزار کنند و این نکته ذکر شود که داور دوم باید کمک کننده سرداور باشد نه اینکه تاثیر فاحشی در نتایج بازیها بگذارد.

جزیده ادامه داد: امروز باختیم و مقصر باخت نیز خودم هستم. اما کمک مربیان تیم ها باید اخلاق را رعایت کنند. به هنگام زدن سرویس بازیکنانم، کمک مربیان با ایجاد سر و صدا تمرکز بازیکنانم را بر هم می زدند و سرداور نیز به آنها تذکر نمی داد. نمی دانم آنها والیبال را با چه چیزی مقایسه می کنند. بازی باید شرافتمندانه باشد. باید تدبیری در این زمینه اندیشیده شود. به هر حال کمک ها بدانند که این اتفاق ممکن است برای آنها رخ دهد.

وی در پایان گفت: به دو تیم خسته نباشید می گویم در این هفته در کل شرایط تیم ما خوب نبود و بازیهای خوبی ارائه ندادیم.

تگ ها


عظیم جزیده شهرداری ورامین لیگ برتر والیبال