فدراسیون به دنبال انتخاب هتل تیم‌ملی در جام‌جهانی

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران و سرپرست دپارتمان تیم‌های ملی به منظور بازدید از کمپ و هتل‌های قطر امشب عازم این کشور خواهند شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی فوتبال در ارتباط با این موضوع توضیحاتی به سایت فدراسیون ارائه داد و گفت: امشب به همراه حامد مومنی عازم دوحه قطر هستیم تا از کمپ های معرفی شده برای حضور در جام‌جهانی بازدید داشته باشیم. فدراسیون فوتبال قطر ۳۹ کمپ تمرینی و هتل را برای میزبانی از تیم‌های صعود کننده به جام جهانی آماده کرده‌ است و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ما در این سفر تلاش خود را می‌کنیم تا بهترین کمپ و هتل را برای تیم ملی انتخاب کنیم.


مجتبی خورشیدی در ادامه درباره مکانیزم انتخاب هتل و محل تمرینی تیم ملی در جام جهانی تاکید کرد: طبق دستورالعمل‌های برگزاری مسابقات و میزبانی قطری‌ها در جام جهانی ما از تاریخ ۲۶ آذر( ۱۷ دسامبر) باید اولیت‌های خودمان را به کنفدراسیون فوتبال اسیا از کمپ تمرین و محل اقامت اعلام کنیم. سفر ما برای انتخاب بهترین امکانات برای ملی پوشان صورت می گیرد. اولویت های ما برای انتخاب کمپ هم طبیعتا به کیفیت هتل، فاصله مناسب تا محل تمرین و کیفیت زمین تمرین و مسائل این چنینی ارتباط دارد.


مدیر تیم ملی فوتبال هم چنین گفت: در جام جهانی گذشته تیم ملی فوتبال ایران در کمپ لوکوتیو مسکو حضور پیدا کرد ولی این کمپ از قبل توسط ایتالیا رزرو شده بود که با عدم صعود این کشور به جام چهانی کمپ به تیم ملی ایران رسید. به همین ترتیب ما از حالا باید اقدامات لازم را برای انتخاب هتل و کمپ انجام بدهیم.


سرپرست تیم ملی فوتبال ایران در پایان با اشاره به عقد قرارداد مشترک بین فدراسیون فوتبال ایران و قطر گفت: جا دارد از آقای عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال بابت امضای سند همکاری با طرف قطری تشکر کنم. برنامه ایشان برای تقویت دیپلماسی ورزشی توانسته فضای بهتری را برای حضور تیم های ملی فوتبال ایران در عرصه های بین المللی و تورنمنت های ورزشی ایجاد کند. این اتفاق مهم و بزرگ، منشا خیر برای فوتبال ایران خواهد بود. تمام تلاش اعضای فدراسیون فوتبال ایجاد بهترین فضا برای نتیجه گیری در جام جهانی آینده است. مجموعه تیم ملی هم عزمش را جزم کرده تا با همدلی و پیروزی مقابل تیم ملی عراق سریع ترین صعود را به جام جهانی را رقم بزند.

تگ ها


مجتبی خورشیدی تیم ملی ایران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال