فدراسیون عربستان : در کویت و قطر بازی نمیکنیم

فدراسیون فوتبال عربستان تاکید کرد که نماینده های این کشور در لیگ قهرمانان آسیا برابر نماینده ایران در قطر و کویت به میدان نخواهند رفت ......

فدراسیون فوتبال عربستان تاکید کرد که نماینده های این کشور در لیگ قهرمانان آسیا برابر نماینده ایران در قطر و کویت به میدان نخواهند رفت.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از اسپورت ۲۴، قرعه کشی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و تیم فوتبال پرسپولیس باید در این مرحله به مصاف الاهلی عربستان برود.

در صورت صعود تیم فوتبال پرسپولیس به دور بعد و از طرف دیگر الهلال در صورت پیروزی برابر العین باز هم باید شاهد یک رویارویی دیگر بین نماینده های ایران و عربستان باشیم.

به احتمال خیلی زیاد پرسپولیس کشور قطر را به عنوان میزبان بازی خود برابر الاهلی عربستان انتخاب می کند اما فدراسیون فوتبال عربستان از هم اکنون تاکید کرده که نه الاهلی و نه الهلال در قطر به میدان نخواهند رفت.

یک مسئول فدراسیون فوتبال عربستان که نخواست نامش فاش شود در گفت وگویی که با اسپورت ۲۴ داشت تاکید کرد که نه الاهلی و نه الهلال در قطر به میدان نخواهند رفت و باید پرسپولیس به دنبال معرفی کشور دیگری به غیر از قطر و کویت باشد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال