فدراسیون فوتبال اسپانیا با حکمی تاریخی بارسلونا را ورشکسته کرد!

انتقال پر سر و صدای آنتوان گریزمان از اتلتیکومادرید به بارسلونا حواشی فراوانی به همراه داشت و تازه‌ترین پیامد آن جریمه عجیب و تاریخی بلوگرانا توسط فدراسیون فوتبال اسپانیا بود....

انتقال پر سر و صدای آنتوان گریزمان از اتلتیکومادرید به بارسلونا حواشی فراوانی به همراه داشت و تازه‌ترین پیامد آن جریمه عجیب و تاریخی بلوگرانا توسط فدراسیون فوتبال اسپانیا بود.

به گزارش مدال، بارسلونا تابستان با پرداخت مبلغ 120 میلیون یورویی بند فسخ قرارداد «آنتوان گریزمان» به باشگاه اتلتیکومادرید ستاره فرانسوی را به نیوکمپ کشاند. پس از این انتقال اما باشگاه اتلتیکومادرید با ارائه مستنداتی از بارسلونا مبنی بر مذاکرات زودهنگام با ستاره فرانسوی شکایت کرد و مدعی شد توافق آبی‌اناری‌ها و گریزمان زمانی به دست آمده که بند فسخ قرارداد او 200 میلیون یورو بوده است و باشگاه بارسلونا عمداً و با هماهنگی بازیکن تا ماه جولای صبر کرده تا بند فسخ آنتوان به 120 میلیون یورو کاهش یابد.

با شکایت اتلتیکومادرید؛ فدراسیون فوتبال اسپانیا به این مسئله ورود کرد و در حالی که کارشناسان پیش‌بینی می‌کردند بارسا برای این تخلف، به برگزاری بازی خانگی بدون حضور تماشاگران و پرداخت جریمه به روخی‌بلانکو محکوم شود، امروز فدراسیون فوتبال اسپانیا جریمه بارسلونا را اعلام کرد و بر اساس خبر «مارک»، باشگاه کاتالانی به پرداخت مبلغ عجیب 300 یورو محکوم شد!

این جریمه به حدی عجیب بود که بسیاری از کارشناسان اسپانیایی به طعنه آن را یک جریمه جهت ورشکسته کردن آبی‌اناری‌ها لقب دادند.

بیشتر بخوانید:

ژاوی خواهان انتقال رحیم استرلینگ به بارسلونا

تگ ها


آنتوان گریزمان آنتوان گریزمان اتلتیکومادرید آنتوان گریزمان بارسلونا بارسلونا کاتالان‌ها آبی و اناری‌ها بلوگرانا اتلتیکومادرید روخی بلانکو جریمه بارسلونا شکایت اتلتیکومادرید فدراسیون فوتبال اسپانیا فوتبال جهان لالیگا فوتبال