فدراسیون فوتبال اعلام کرد؛ هاشمیان گزینه اصلی هدایت تیم جوانان

روابط عمومی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که وحید هاشمیان گزینه اصلی هدایت تیم فوتبال جوانان بوده که مشغلههای شخصیاش اجازه نداد این سمت را قبول کند اما ارتباط او با فدراسیون حفظ خواهد شد ......

روابط عمومی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که وحید هاشمیان گزینه اصلی هدایت تیم فوتبال جوانان بوده که مشغله‌های شخصی‌اش اجازه نداد این سمت را قبول کند اما ارتباط او با فدراسیون حفظ خواهد شد.

 

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، روابط عمومی فدراسیون توضیحاتی درباره دیدار روز گذشته رئیس فدراسیون با وحید هاشمیان و همچنین حضور وی در مرکز ملی فوتبال و دیدار با دبیرکل فدراسیون ارائه کرد.

بر این اساس به اطلاع می‌رساند دیدارهای صورت گرفته میان طرفین در فضایی بسیار گرم و صمیمی و با طرح موضوعات مختلف درباره مباحث متعدد همراه بوده است.

همچنین، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، این ملی پوش ارزنده پیشین فوتبال کشور را به عنوان گزینه اصلی هدایت تیم فوتبال جوانان ایران در نظر داشت که با توجه به مشغله وی در کشور آلمان و ضروت حضور پیوسته نامبرده در این کشور در ماه‌های آینده، این موضوع فعلاً عملیاتی نخواهد شد.

گفتنی است، در همین حال با توجه به مذاکرات صورت گرفته، مقرر شد وحید هاشمیان ارتباط نزدیک خود را با فدراسیون فوتبال حفظ کرده و در آینده در باب موضوعات مختلف به مجموعه فدراسیون کمک‌های فکری ارائه دهد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال