فدراسیون فوتبال با آدیداس به توافق رسید

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری میزان: فدراسیون فوتبال برای عقد قرارداد اسپانسرینگ پوشاک تیم های ملی با شرکت تولیدی البسه ورزشی آلمانی آدیداس به توافق نهایی رسید و پیش قرارداد هم بین طرفین مبادله و امضا شده است ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری میزان: فدراسیون فوتبال برای عقد قرارداد اسپانسرینگ پوشاک تیم های ملی با شرکت تولیدی البسه ورزشی آلمانی آدیداس به توافق نهایی رسید و پیش قرارداد هم بین طرفین مبادله و امضا شده است.

بعد از بازی تیم ملی با ازبسکتان بود که در رسانه ها خبری منتشر شد مبنی بر اینکه آدیداس از ادامه همکاری با فدراسیون فوتبال خودداری کرده است. با این حال خبرگزاری میزان در گزارشی رسمی به نقل از وکیل حقوقی فدراسیون فوتبال هم تایید کرد که فدراسیون فوتبال بعد از قطعی شدن صعود به جام جهانی شرایط جدید همکاری در جهت گرفتن امتیازهای بیشتر به شرکت آلمانی ارائه کرده است.

در هفته های اخیر وکلای حقوقی آدیداس و فدراسیون فوتبال تمام جوانب مربوط به این قرارداد را مورد ارزیابی و بررسی قرار دادند و پس از رسیدن به یک توافق کلی، اسناد و مدارکی مربوط به پیش قرارداد بین طرفین مبادله شده و به امضا رسیده است.

قرارداد فدراسیون فوتبال و آدیداس قرار بود تا پایان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اعتبار داشته باشد و بر اساس آن تمامی تیم های ملی فوتبال ایران در رده های سنی مختلف آقایان و بانوان از لباس های برند آدیداس استفاده خواهند کرد.

هنوز زمان و مکان عقد قرارداد رسمی بین فدراسیون فوتبال و آدیداس و مراسم رونمایی از لباس های طراحی شده مشخص نیست.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال