فدراسیون فوتبال در سخت ترین شرایط از تیم های پایه حمایت کرد

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال در سخت‌ترین شرایط با فراهم ساختن شرایط برگزاری اردوی تاجیکستان حمایت همه جانبه از برنامه آماده سازی تیم‌های پایه را نشان داد....

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی با بیان این موضوع اظهار داشت: خوشبختانه برنامه آماده سازی دو تیم ملی جوانان و نوجوانان طبق انتظار کادر فنی وارد فاز تازه ای شده و در اردوی تاجیکستان فرصت انجام چهار مسابقه تدارکاتی را در پیش داریم.

وی ادامه داد: تیم ملی جوانان از ابتدای آذر به شکل مستمر در اردو حضور داشته، از امکانات مطلوب مجموعه پک و زمین‌های تمرینی مرکز ملی فوتبال استفاده کرده، پس از آن دو اردوی بسیار مفید و ۵ مسابقه تدارکاتی در اصفهان و شیراز داشته و کادر فنی این تیم توانسته ارزیابی لازم را از بازیکنان مورد نظر داشته باشد. در فاز دوم برنامه آماده سازی اردوی تاجیکستان در نظر گرفته شد که دو مسابقه بین المللی با کیفیت برای تیم جوانان محسوب می‌شود، همچنین تیم ملی نوجوانان ما هم از این فرصت می‌تواند به خوبی استفاده کند و امروز اولین بازی خودش را مقابل تیم نوجوانان تاجیکستان انجام خواهد داد که یکی از قدرت‌های آسیا در رده زیر ۱۶ سال است.

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال اضافه کرد: علاوه بر مشکلات و محدودیت‌های مالی موجود شرایط بحرانی کرونا هم کار ما را برای تنظیم برنامه‌ها سخت‌تر می‌کند اما حمایت همه جانبه فدراسیون فوتبال موجب شد بتوانیم اردوهای مناسب برای هر دو تیم را فراهم کنیم و همچنین مسابقات تدارکاتی که در این مسیر اهمیت زیادی دارد. خوشبختانه با تلاش فدراسیون و همکاری میزبان در دوشنبه هم بهترین امکانات و شرایط مطلوب در شان تیم‌های ملی فراهم شده، هتل، شرایط تغذیه، تمرینات و همه امکانات مورد نیاز به بهترین شکل فراهم است. امیدواریم حاصل این زحمات دستاورد مناسب برای هر دو تیم ملی ما، کسب تجربه لازم و در نهایت موفقیت تیم‌های ملی جوانان در مسابقات نهایی قهرمانی آسیا همچنین صعود به جام جهانی باشد.

تگ ها


میرشاد ماجدی تیم فوتبال نوجوانان ایران تیم فوتبال جوانان ایران فدراسیون فوتبال