فدراسیون فوتبال: پول شستا را از اعتبار خودمان دادیم نه باشگاه‌ها!

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: بدهی به شستا در پرونده مارک ویلموتس را از اعتبار خودمان به صورت علی الحساب دادیم و حتی یک ریال هم از حساب باشگاه‌ها کم نشده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره بدهی این فدراسیون به شستا در پرونده پرداخت مطالبات مارک ویلموتس و مطرح شدن بحث توقیف اموال فدراسیون، به رادیو تهران گفت: فدراسیون فوتبال از اعتبار خودش علی الحساب این کار را انجام داد. حتی یک ریال هم از حساب باشگاه ها کم نشده است و من این موضوع را تکذیب می کنم. 

وی با اشاره به رایزنی فدراسیون با فیفا برای گرفتن مطالباتش تاکید کرد: بحث انتقال پول به ایران هم در نشست اینترنتی مسئولان فدراسیون با رئیس فیفا و رئیس کنفدراسیون آسیا هم مورد تاکید قرار گرفته بود.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره اینکه این فدراسیون دیگر پولی برای برگزاری اردوهای ملی ندارد، تصریح کرد: فدراسیون تحت فشار است ولی در همین روزها باوجود کمبود اعتبار، اردوهای مختلفی را برای تیم های نوجوانان، جوانان، تیم ملی فوتسال و تیم فوتسال جوانان برگزار کردیم. اینکه مطرح شده اردوها لغو می شود صحت ندارد. ان شاءالله با رفع مشکل انتقال وجه به ایران و پیگیری گرفتن وجوهات دیگر، این فضا هم می گذرد.

علوی در خصوص اینکه گفته می شود رای مارک ویلموتس در فیفا صادر شده است، اظهار کرد: ما هم این خبر را در رسانه ها دیده ایم و منتظر اعلام رسمی فیفا هستیم.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره ایرادات فیفا به پیش نویس اساسنامه فدراسیون هم گفت: آقای نبی و بهاروند جلسه اینترنتی را با شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون آسیا و اینفانتینو رئیس فیفا برگزار کردند. در این جلسه اشاره شد که ایران اساسنامه را ارسال کرده است و در زمان کوتاهی پاسخ فیفا را داشته باشیم. منتظر دریافت نظر مشورتی فیفا برای اساسنامه هستیم. 

علوی ادامه داد: فدراسیون در چهار ماه گذشته تمام تلاش خود را برای تبعیت از الزامات فیفا و AFC و همچنین قوانین داخلی کشور داشته است و پکیج مناسبی برای پیش نویس اساسنامه که سند فردای فوتبال است، خواهیم داشت. 

بیشتر بخوانید:
امیدوارم بتوانیم جام حذفی را هم به موقع برگزار کنیم

دلایل عقد قرارداد «بد» با ویلموتس/ فدراسیون فوتبال شکست نمی‌خورد!

 

 

تگ ها


فدراسیون فوتبال فیفا امیر مهدی علوی شستا فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال