فدراسیون مانع از حضور گولم در تراکتور

سرمربی تراکتور اعلام کرد که حضور دستیار خارجی اش هنوز قطعی نشده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فراز کمالوند بلافاصله پس از پایان لیگ بیستم به عنوان سرمربی جدید تیم تراکتور معرفی شد. او در اولین نشست خبری خود در جمع اصحاب رسانه از انتخاب یک دستیار خارجی خبر داد؛ کمالوند با اشاره به این موضوع اعلام کرد که تونی گولم فصل آینده به عنوان مربی در کادر فنی تراکتور حضور خواهد یافت. او حتی به این موضوع هم اشاره کرد که در صورت عدم لغو قانون جذب مربی و بازیکن خارجی، گولم در تمرینات تراکتور را همراهی می کند و روی نیمکت نمی نشیند.

با گذشت حدود یک ماه از این ماجرا اما هنوز تونی گولم موفق به عقد قرارداد با تراکتور نشده است. کمالوند در این خصوص گفت: ما با تونی گولم به توافق رسیده بودیم اما چند روز پیش فدراسیون فوتبال اعلام کرد که برای جذب بازیکن یا مربی خارجی نباید حتی در فیفا پرونده باز وجود داشته باشد. پیگیر هستیم تا از راه‌های دیگر موضوع حضور گولم در تراکتور را فراهم کنیم. او اگر به تراکتور بیاید قطعا کمک زیادی به ما خواهد کرد. گولم شخصا هم برای حضور در تراکتور علاقه‌مند است.

سرمربی تراکتور در مورد دیگر اعضای کادر فنی خود هم گفت: حسین خطیبی، قادر رحیم‌زاده و سینا عشوری؛ به‌عنوان مربی در کادر فنی حضور دارند و به‌زودی یک مربی بدنساز هم به تیم اضافه خواهد شد.

تگ ها


تراکتور فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال