فدراسیون والیبال تا به حال قراردادی مثل ویلموتس در فوتبال نداشته

دبیر کل فدراسیون والیبال درباره رقم قرارداد سرمربی تیم ملی گفت: منافع ملی و ورزش ایران در قرارداد در نظر گرفته شده است. ضمن این که اتفاقی که در فوتبال رخ داد در والیبال رخ نمی‌دهد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، پس از فسخ قرارداد فدراسیون والیبال با ایگور کولاکوویچ، سرانجام پس از گذشت حدود ۹ ماه «ولادیمیر آلکنو» رسمی به عنوان سرمربی تیم ملی معرفی شد تا هدایت تیم ملی در لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ و بازی‌های المپیک را بر عهده داشته باشد.

طبق روال گذاشته هنوز جزییاتی از رقم قرار آلکنو منتشر نشده است و مشخص نیست مربی نام آشنای دنیای والیبال که مدال طلا و برنز المپیک را دارد با چه مبلغی هدایت تیم ملی والیبال ایران را پذیرفته است. به ویژه که آلکنو در مصاحبه‌های خود اعلام کرده بود مسائل مالی برای او مهم است.

میلاد تقوی، درباره مبلغ قرارداد آلکنو با فدراسیون والیبال گفت: رقم قرارداد مربیان گذشته هیچ گاه رسمی اعلام نشد و همیشه گمانه زنی رسانه ها را درباره رقم قرارداد ایگور کولاکوویچ (سرمربی اسبق تیم ملی والیبال) را شاهد بودیم. منطقی است که در عالم حرفه ای زمانیکه سرمربی قرارداد شش ماهه با باشگاهی دارد مبلغ قرارداد را اعلام نکنیم تا تاثیری روی کار حرفه ای او نگذاریم.

دبیر کل فدراسیون والیبال در پاسخ به این سوال که در بحث قرارداد سرمربیان خارجی فوتبال مانند ویلموتس کشور با مشکل مواجه شد و سرانجام رقم قرار داد برای مردم رسانه ای شد چرا رقم قرار داد نباید از ابتدا برای اذهان عمومی مشخص باشد؟ گفت: تا به حال مشکلی مانند ویلموتس در والیبال نداشته ایم. نوع قراردادها طوری است که مشکلی در آینده برای فدراسیون پیش نیاید و منافع ملی و ورزش ایران به خطر نیافتد.

وی ادامه داد: ارقام قراردادهای فوتبال با والیبال قابل مقایسه نیست که دغدغه و نگرانی از این بابت داشته باشیم. قطعا قرارداد طوری تنظیم شده است که هم منافع فدراسیون و هم منافع سرمربی تامین شده است.

بیشتر بخوانید:

فولاد سیرجان - سپاهان؛ جنگ صدرنشینی والیبال

درخشش قائمی مانع شکست الریان نشد

 

 

تگ ها


والیبال تیم ملی والیبال ایران میلاد تقوی والیبال ولادمیر آلکنو والیبال