فدراسیون وزنه برداری: کیانوش رستمی از رقابت‌های گزینشی المپیک حذف نشده

فدراسیون وزنه برداری با تاکید بر حمایت از قهرمانان این رشته اعلام کرد کیانوش رستمی از گردونه رقابتهای گزینشی المپیک ۲۰۲۰ توکیو حذف نشده و همچنان دارای شانس است....

فدراسیون وزنه برداری با تاکید بر حمایت از قهرمانان این رشته اعلام کرد کیانوش رستمی از گردونه رقابتهای گزینشی المپیک ۲۰۲۰ توکیو حذف نشده و همچنان دارای شانس است.

به گزارش مدال، در پی انتشار اخباری مبنی بر حذف کیانوش رستمی از گردونه رقابتهای گزینشی المپیک ۲۰۲۰ توکیو ، فدراسیون وزنه برداری به این موضوع واکنش نشان داد و اعلام کرد این قهرمان ملی همچنان برای حضور در المپیک شانس دارد.

طبق اعلام فدراسیون وزنه برداری، با توجه به عدم ثبت امتیاز برای کیانوش رستمی در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ در تایلند، وی در دو میدان طی شش ماه دوم برای حضور در المپیک حضور یافته و مشکلی در ادامه این مسیر نخواهد داشت.

نکته قابل توجه این است که با توجه به نتیجه رقم خورده، این قهرمان ملی دچار عقب ماندگی امتیازی جدی و زیادی با رقبایش شده، اما این موضوع به معنای حذف قطعی او از گردونه میادین گزینشی المپیک نیست، ولی این مسیر را برای رستمی دشوار و پرچالش ساخته است.

فدراسیون وزنه برداری اعلام کرد حمایت و پشتیبانی از تمامی قهرمانان و افتخارآفرینان از جمله کیانوش رستمی را وظیفه خود می داند و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نکرده و نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

سهراب مرادی برای کسب سهمیه به سوئیس می‌رود/ وضعیت مبهم کیانوش و حسینی

علی حسینی: یکی به من بگوید چرا اسم من و کیانوش را ارسال نکرده‌اند؟

 

 

تگ ها


کیانوش رستمی وزنه برداری سعید علی حسینی فدراسیون وزنه برداری وزنه‌برداری