فده والورده گزینه یونایتد برای جانشینی پوگبا

با توجه به اینکه تکلیف ماندن یا نماندن پل پوگبا در منچستریونایتد هنوز مشخص نشده است، شیاطین سرخ قصد دارند فدریکو والورده را از رئال مادرید به اولدترافورد بیاورند تا بتواند جانشین پوگبا شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، منچستریونایتد مشغول بررسی امکان خرید فده والورده، ستاره رئال مادرید، است.

هافبک اروگوئه ای رئال مادرید پیش از این نیز در طول این سالها در موقعیت های مختلف در رادار منچستریونایتد قرار گرفته بود اما این فصل موضوع جدی تر از همیشه است.

با وجود عقب ماندن رئال مادرید از اتلتیکو مادرید در کورس قهرمانی و به رغم سونامی مصدومیت ها در جمع شاگردان زیدان، والورده ۲۲ ساله توانسته در این فصل نیز در پیراهن سفید رئال مادرید خوش بدرخشد.

سان اسپورت گزارش کرده که منچستریونایتد از همین الان مشغول برنامه ریزی برای پنجره تایستانی است و لیست کوتاهی از بازیکنانی که باید با آنها به توافق برسد را آماده کرده است و والورده یکی از ستاره هایی است که یونایتد به شدت علاقمند به امضای قرارداد با او است.

یونایتد والورده را برای جایگزینی با پل پوگبا در نظر دارد چرا که مدت ها است که ستاره فرانسوی شیاطین سرخ زمزمه های رفتن را سر داده و ایجنت او نیز پیشتر اشاره کرده بود که پوگبا قصد ندارد بیش از مدت قراردادش در اولدترافورد بماند.

پل پوگبا بارها از رویایش راجع به بازی در رئال مادرید صحبت کرده و این موضوع این امکان را به یونایتد می دهد که بتواند رئال مادرید را راضی به تبادل پوگبا و والورده با یکدیگر بکند.

همچنین صحبت هایی از امکان بازگشت پوگبا به سری آ و تیم یوونتوس مطرح است که مبلغ درخواستی ۱۲۰ میلیون یورویی منچستریونایتد همه مشتریان پوگبا را منصرف کرده است!

والورده نیز توانایی هایی مشابه با پل پوگبا دارد و با استقامت عالی و قدرت فوق العاده دویدن باکس تو باکس و همچنین بازی با پاس های کوتاهش شناخته می شود.

هنوز چهار سال دیگر از قرارداد این بازیکن با رئال مادرید باقی مانده. والورده در مادرید هفته ای ۱۴۴ هزار یورو دستمزد دریافت می کند و یک بند آزادسازی ۱۸۰ میلیون یورویی دارد.

از سوی دیگر منچستریونایتد هیچ علاقه ای به پرداخت ۱۸۰ میلیون یورو ندارد، اما می تواند دستمزد هفتگی والورده را افزایش دهد.

والورده سال گذتشه فصل بسیار خوبی را در رئال مادرید پشت سر گذاشت و به لوس بلانکوس کمک کرد تا با پشت سر گذاشتن بارسلونا به سی و چهارمین عنوان قهرمانی خود در لالیگا برسند.

بیشتر بخوانید:

برونو: نایب قهرمانی برای منچستر ارزش ندارد

هری مگوایر رهبر خوبی نیست و باید از یونایتد برود

 

 

تگ ها


فدریکو والورده فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال