فرار از آتش

هفته چهارم ليگ هفدهم، پنج شنبه 26 مرداد 96، ساعت 19:45، ورزشگاه يادگارامام (ره) تبريز داور: بيژن حيدري، كمك ها: حميد سبحاني و مهدي شفيعي به گزارش مدال و به نقل از خبرورزشی، سه شكست در سه هفته ابتدايي ليگ هفدهم بحران را در اردوي تراكت ......

هفته چهارم ليگ هفدهم، پنج شنبه 26 مرداد 96، ساعت 19:45، ورزشگاه يادگارامام (ره) تبريز داور: بيژن حيدري، كمك ها: حميد سبحاني و مهدي شفيعي

به گزارش مدال و به نقل از خبرورزشی، سه شكست در سه هفته ابتدايي ليگ هفدهم بحران را در اردوي تراكتورسازي تا حد انفجار بالا برد چون طرفداران پرشمار تبريزي با وجود تمام مشكلاتي كه گريبان تيم محبوب شان را گرفت اصلاً انتظار چنين شروع تلخي را نداشتند. از همين رو يحيي گل محمدي با فشار كاذب زيادي در همين روزهاي ابتدايي تجربه مربيگري در تبريز روبه رو شده و براي فرار از آتش بايد به هر نحوي شده در نبرد امروز برابر نفت برنده از زمين خارج شود. جدالي كه مي تواند تقابل پرسپوليسي هاي سابق در يادگار هم باشد چون مربيان دو تيم جزو ستاره هاي 3 دهه گذشته اين تيم پرطرفدار پايتخت هستند. تراكتور كه در هر سه بازي گذشته خود نمايش بدي ارائه نداد و تنها چوب بي دقتي مهاجمان خود را خورد، با اتكا به همان نمايش اميدوار است امروز بتواند از برتري خود در زمين با بهره بردن از موقعيت هاي گلزني سود برده و اولين امتيازات فصل را دشت كند. در اين راه حميد درخشان و شاگردانش نيز با اين هدف راهي آذربايجان شدند تا با دست پر از جنگ با تراكتور بحران زده خارج شوند، تيمي كه در بازي قبلي مقابل پرسپوليس گلباران شد و ضعف هايي كه همه از آن صحبت مي كردند كاملاً عيان شد و يحيي امروز با شناخت كامل از اين نقاط ضعف چشم به اولين برد فصل دارد. مسلماً نتيجه بازي امروز مي تواند زمينه اتفاقات جالبي در اردوي دو تيم را فراهم كند.

چهره ها

مهدي كياني ستاره اين روزهاي تراكتورسازي قلمداد مي شود. كاپيتان تراكتورسازان با دوندگي و تعصب خاصي در ميانه ميدان سعي در برتري اين تيم مقابل رقبا دارد و نمايش ديدني او در بازي با استقلال در هفته گذشته نشان داد چرا او نسبت به ساير بازيكنان متفاوت و متمايز است.

محسن بنگر فصل قبل با اتفاقاتي در اردوي تراكتورسازي مواجه شد كه او را تا مرز بازنشستگي پيش برد. مدافعي كه بعد از شكست سنگين به پرسپوليس در تهران با حاشيه هاي فراواني روبه رو و از تراكتورسازي اخراج شد حالا با نفت به تبريز بازمي گردد آن هم به عنوان چهره اصلي اين تيم. 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال