فرار از زندان؛ ستاره‌های بدون قرارداد تابستان

این 7ستاره تابستان امسال بدون قرارداد خواهند بود و می‌توانند با رقم صفر به هر باشگاهی که دوست دارند، بروند....

این 7ستاره تابستان امسال بدون قرارداد خواهند بود و می‌توانند با رقم صفر به هر باشگاهی که دوست دارند، بروند.

دریس مرتنز

همین که بعد از دیگو مارادونا بیشترین گل را برای ناپولی زده، نشان می‌دهد چه کیفیت بالایی دارد. مهاجم بلژیکی 32ساله رابطه خوبی با آنچلوتی دارد و شاید با حقوق بالا یک فصل دیگر هم در ناپل ماندنی شود.

ادینسون کاوانی

مهاجم اروگوئه‌ای پی اس جی آمار عجیب زدن 49گل در 50مسابقه را با پاریسی‌ها تجربه کرد اما بعید است فصل بعد در این باشگاه بماند. شایعات از پیوستن او در پایان فصل به ناپولی خبر می‌دهند. هرچند فلامینگوی برزیل هم که در یکی دوفصل اخیر ستارههای زیادی مانند رافینیا و فلیپه لوئیز را به برزیل برگردانده، به او پیشنهاد داده است.

بلیز متئودی

متئودی فوتبالیست خلاقی نیست. گل‌های زیادی در طول فصل نمی‌زند و در بیشتر فاکتورهای یک هافبک میانی بازیکن متوسطی محسوب می‌شود. اما  او هیچ وقت از جنگیدن و دویدن در میانه زمین خسته نمی‌شود و برای همین الگری و ساری با وجود داشتن هافبک‌های زیادی مانند رابیوت و امره جان، او را ترجیح می‌دهند.

کریستین اریکسن

یکسال پیش او جزو بهترین هافبکهای فوتبال اروپا بود. کسی که اختلاف زیادی با باقی بازیکنان تاتنهام داشت و رهبر تیم پوچتینو به حساب می‌آمد. اما او به جواب مدیران باشگاه برای تمدید قرارداد جواب رد داد و از روزهای اوجش فاصله گرفت تا تبدیل به پاشنه آشیل تاتنهام در این فصل شود. منچستریونایتد محتمل‌ترین مقصد برای هافبک دانمارکی است.

چارلز آرانگوئیز

هافبک 30ساله شیلیایی خیلی دیر به فوتبال اروپا آمد، اما کیفیتش را در لورکوزن ثابت کرد تا بالاخره در تابستان آزاد شود و به باشگاه بهتری کوچ کند. هافبک سابق کولوکولو و اینترناسیونال برزیل، جزو بازیکنان بارارزش تابستان آینده خواهد بود.

استفان ساویچ

با اینکه کارش را در منچسترسیتی شروع کرد، اما مانچینی او را نخواست تا سر از فیورنتینا در آورد و کیفیت واقعی‌اش را نشان دهد. به همین دلیل هم سیمونه سراغش رفت و تبدیل به یکی از بهترین مدافعان لالیگا شد. اما مصدومیتهای پرتعداد ساویچ همه را کلافه کرده و تابستان آینده برای او فرصتی خواهد بود تا در باشگاهی جدید شروعی تازه داشته باشد.

اریک بایلی

جزو پرسروصداترین خریدهای مورینیو برای یونایتد بود، اما دمافع شیشه‌اش فرانسوی تقریبا تمام ماههای حضورش در یونایتد را به خاطر مصدومیت بیرون نشست. او تازه 25ساله شده اما بعید است باشگاه بزرگی برای جذبش در تعطیلات تابستانی پیشقدم شود.

 

بیشتر بخوانید:

رونالدو به روایت توز: زندگی‌اش باشگاه بدنسازی است!

 

تگ ها


یادداشت یادداشت‌های اختصاصی