فرار بارتومئو به خانه کیکه ستین از دست خبرنگاران!

رئیس باشگاه بارسلونا این روزها در روستایی با جمعیت ۱۰۰ نفر که کیکه ستین نیز در آن اقامات دارد پناه برده است....

به گزارش مدال و به نقل از موندودپورتیوو، پس از ۱۱ روز پرحاشیه و پرتنش در نهایت جوزپ ماریا بارتومئو نفس راحتی کشید چرا که لیونل مسی اعلام کرد در بارسا خواهد ماند. رئیس باشگاه بارسلونا که به شدت تحت انتقاد لیونل مسی و رسانه های اسپانیایی قرار دارد، در مقابل بوروفکس ارسالی مسی مقاومت نشان داد و در نهایت حاضر به مذاکره برای جدایی او نشد؛ در حالی که مسی در مصاحبه اخیر خود که در آن ماندنی شدنش را اعلام کرد، صراحتا گفت که بارتومئو به وی قول داده بود که مانع جدایی اش نخواهد شد.

بارتومئو پس از به پایان رسیدن قضیه جدایی مسی، به "سن سباستین دی گاراباندال"، روستایی کوچک و ۱۰۰ نفره در منطقه کانتابریا پناه برده است. همان جایی که کیکه ستین نیز در آن اقامت دارد تا از دست خبرنگاران و عکاسانی که به دنبال گرفتن مصاحبه از او بودند خلاص شود.

البته خبرنگاران در اطراف این روستا نیز حاضر شده اند و در انتظار هستند تا بارتومئو خودش را نشان بدهد و بتوانند اولین مصاحبه پس از ماندن شدن مسی را از او بگیرند.

این منطقه از دهه ۶۰ میلادی به خاطر اخباری مربوط به ظهور حضرت مریم مقابل گروهی از کودکان به شهرت رسید و تبدیل به منطقه ای زیارتگاهی و توریستی شده است. بارتومئو سال پیش و قبل از بازی اوساسونا-بارسا نیز به این منطقه آمده بود.

بیشتر بخوانید:

لیونل مسی در چه شرایطی در بارسلونا ماندگار خواهد شد؟

مربی لیون: با ماشین خودم دیپای را به بارسلونا می برم

 

 

تگ ها


لیونل مسی کیکه ستین جوزپ ماریا بارتومئو فوتبال جهان بارسلونا فوتبال