فرار تماشایی و گل سردار برای یک رکورد

ستاره خط حمله تیم ملی ایران گل اول بازی مقابل سوریه را به ثمر رساند....

به گزارش "ورزش سه"، ملی‌پوشان فوتبال ایران از شروع دیدار امشب مقابل سوریه کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتند و به غیر از دو حمله نصف و نیمه که دروازه امیر عابدزاده را هم به‌صورت جدی تهدید نکرد، به دنبال پیدا کردن فضا در بین مدافعان سوری برای زدن گل بودند.

بازی هجومی تیم ملی ایران در دقیقه ۳۳ روی یک ضدحمله سریع با پاس شجاع خلیل‌زاده به وحید امیری و پاس بلند و استثنایی این بازیکن از زمین خودی به پشت مدافعان سوریه نتیجه داد و فرار سریع سردار آزمون از بین دو بازیکن حریف او را در موقعیت تک به تک قرار داد تا گل اول بازی را به ثمر رساند.

سردار آزمون در زمان ارسال پاس وحید امیری با یک نفوذ تند و تیز خود را در فرصت خوبی قرار داد و با یک ضربه بغل پای دقیق دروازه سوریه را باز کرد و گل اول بازی را به ثمر رساند.

آزمون که پس از سه مسابقه پیاپی و پاس گل مقابل عراق، کره جنوبی و امارات، در دیدار اخیر تیم ملی ایران برابر لبنان گلزنی کرده و روی یک گل تاثیرگذاری داشت، امشب هم روند خوب خود را در بازی با سوریه ادامه داد و موفق به گلزنی شد.

شماره ۲۰ تیم ایران با گلی که در بازی امشب مقابل سوریه به ثمر رساند، تعداد گل‌های ملی خود را به عدد ۳۹ رساند و با عبور از تعداد گل‌های علی کریمی، آمار گل‌های ملی خود را به جواد نکونام رساند و تبدیل به چهارمین گلزن تاریخ تیم ملی شد.

تگ ها


تیم ملی ایران سردار آزمون