فرار ضارب ویرژیل فن‌دایک از خطر محرومیت!

اتحادیه فوتبال انگلیس امروز تایید کرد که جورن پیکفورد گلر ملی پوش اورتون به خاطر خطای شدید روی ویرژیل فن دایک جریمه نمی شود....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول شنبه در دربی مرسی ساید برابر اورتون در دیداری پرحاشیه با نتیجه ۲-۲ متوقف شد و دو امتیاز حساس را از دست داد.

ویرژیل فن دایک مدافع لیورپول بعد از برخورد با جوردن پیکفورد دچار مصدومیت شدیدی شد و اخبار حاکی از دوری چند ماهه او از میادین است. روز گذشته باشگاه لیورپول اعلام کرد ویرژیل فن دایک به زودی تحت عمل جراحی  قرار گرفته و چند ماهی قادر به همراهی این تیم نخواهد بود.

مصدومیت فن دایک پارگی رباط صلیبی درجه سه است. معمولا بازیکنان در چنین شرایطی بین شش ماه تا یک سال از میادین دور هستند، اما باشگاه لیورپول زمانی رسمی در مورد دوران غیبت فن دایک ذکر نکرده است. این بدترین نوع مصدومیت رباط صلیبی محسوب می شود و رباط در چنین شرایطی از وسط پاره می شود.

پس از مصدومیت شدید فن دایک، موج انتقادات از جوردن پیکفورد بالا گرفت و بسیاری معتقد بودند هرچند با اشتباه داور او جریمه نشد ولی اتحادیه فوتبال انگلیس باید او را محروم کند. این اتفاق اما رخ نداد و محرومیت گلر اورتون منتفی خواهد بود.

ساعتی پیش اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد که پس از تکمیل تحقیقات خود در خصوص برخورد پیکفورد و فن دایک، محرومیت و جریمه ای برای دروازه بان انگلیسی اورتون در نظر نگرفته و به این ترتیب پیکفورد مشکلی برای همراهی تیمش در هفته های آینده نخواهد داشت.

تگ ها


ویرجیل فن دایک جوردن پیکفورد لیورپول