فرار ماتادورها از شکست برابر کلمبیا

هواداران استقلال هنوز هم از شكست سنگین مقابل العین ناراحت و دلخورند، اگر چه آنها در تقابل با هواداران پرسپولیس، حفظ ظاهر می كنند و می گویند اتفاق در فوتبال پیش می آید و مهم این است كه استقلال در شهرآورد پرسپولیس را برده اما همین هواداران در جمع های خودمانی با ناراحتی از این شكست یاد می كنند ......

هواداران استقلال هنوز هم از شكست سنگین مقابل العین ناراحت و دلخورند، اگر چه آنها در تقابل با هواداران پرسپولیس، حفظ ظاهر می كنند و می گویند اتفاق در فوتبال پیش می آید و مهم این است كه استقلال در شهرآورد پرسپولیس را برده اما همین هواداران در جمع های خودمانی با ناراحتی از این شكست یاد می كنند.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، یكی از همین هواداران چند روز پیش در خیابان خواجه عبدا... تهران به صورت اتفاقی چشمش به یكی از بازیكنان استقلال می افتد كه شب شكست مقابل العین، در تركیب استقلال حضور داشت و اتفاقاً اشتباه او منجر به یكی از گل های خورده تیم شد... این هوادار همین كه بازیكن سرشناس و گرانقیمت استقلال را دید، سراغش رفت و گفت: «حیف شد 6 گل از العین خوردیم. خیلی بد بودید و باعث سرافكندگی ما شدید.» به گفته شاهدان عینی، بازیكن استقلال كه حوصله بحث نداشت، به این هوادار گفت فوتبال برد و باخت دارد و ما هم دوست نداشتیم ببازیم و پیش آمد... اما وقتی این بازیكن در حال عبور از پیاده رو بود، هوادار شاكی گفت: «یعنی چی پیش آمد، باخت داریم تا باخت، یك- هیچ یا دو- هیچ كه نباختید، 6 تا خوردید... من مانده ام چه جوری رویتان می شود بعد از خوردن 6 گل جواب هواداران را سربالا بدهید.»

این جمله ها و لحن هوادار شاكی، بازیكن استقلال را به هم ریخت و او خطاب به هوادار گفت: «6 تا از العین خوردیم اما تو را یك جوری می زنم كه از جایت بلند نشوی.» گویا همین كه هوادار استقلال به این آبی پوش می گوید تو اگر بزن بودی، العینی ها را می زدی و به حریف موقعیت گل نمی دادی، بازیكن استقلال به اتفاق دوستش كه همراه او بود، شروع به ضرب و شتم هوادار می كنند و چنان او را می زنند كه طرف مجبور می شود برای كمك گرفتن با پلیس 110 تماس بگیرد.

بعد از چند دقیقه مأموران 110 می آیند و مشغول گزارش كردن این درگیری می شوند اما با وساطت عابرانی كه بازیكن سرشناس استقلال را می شناسند و البته با عذرخواهی این بازیكن و دوست همراهش، هوادار مضروب رضایت می دهد، مأموران پلیس 110 به بازیكن استقلال گفته بودند اگر رضایت نگیری، مجبوریم شما را به كلانتری منتقل كنیم و همین مسئله و ترس از آبروریزی باعث شد این استقلالی عذرخواهی كند و رضایت بگیرد.

جالب است بدانید وقتی هوادار مضروب از صحنه محل درگیری دور شد، مردم از بازیكن استقلال پرسیدند چرا جواب اعتراض هوادار جوان را با كتك دادی كه در پاسخ گفت: «عصبانی شدم، چون دارند تمام كاسه كوزه های شكست را سر من می شكنند!»

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال