فرار مدیران استقلال از بحران!

رای کمیته انضباطی در خصوص دربی اعلام شد و هواداران استقلال یک جلسه از همراهی این تیم محروم شدند....

رای کمیته انضباطی در خصوص دربی اعلام شد و هواداران استقلال یک جلسه از همراهی این تیم محروم شدند.

به گزارش خبرنگار مدال، هواداران استقلال به دلیل آن چه تخلف در دربی عنوان شده است یک جلسه از همراهی تیم خود در ورزشگاه آزادی محروم شدند و آبی ها باید که هفته ششم لیگ را مقابل گل گهر بدون حضور هواداران شان در ورزشگاه آزادی برگزار کنند.
اگرچه مسئولان باشگاه استقلال نامه اعتراض آمیزی را در خصوص آرای صادره از جانب کمیته انضباطی منتشر کردند اما باید گفت این موضوع چندان هم به ضرر مدیران فعلی باشگاه نخواهد بود!
هواداران استقلال مدت هاست که مراتب اعتراض خود را به نحوه مدیریت این باشگاه به روش های مختلف اعلام کرده و خواستار تغییراتی در این زمینه شده اند. چه در فصل نقل و انتقالات که شیوه کار را صد در صد به ضرر تیم محبوب شان می دیدند و با تجمع مقابل درب باشگاه به جدایی 14، 15 بازیکن اعتراض می کردند و چه در یکی، دو هفته گذشته در ورزشگاه ها که این اعتراضات پر رنگ تر و با شعار "حیاکن-رهاکن" در ورزشگاه ها شنیده شد و پس از شکست در دربی به اوج خود رسید تا جاییکه که شایعه احتمال استعفای فتحی به تیتر یک رسانه ها تبدیل شد.
حالا اما در هفته ششم لیگ برتر مدیران این باشگاه می توانند یک نفس راحت بکشند! چرا که دیگر در غیاب هواداران شان خبری از حیا کن رها کن نخواهد بود و باید گفت شاید رای کمیته انضباطی فدراسیون چندان هم برای مدیران استقلال ناخوشایند نبوده است...

 

بیشتر بخوانید:

استراماچونی به دنبال اولین برد با استقلال

تگ ها


باشگاه استقلال مدیران استقلال هواداران استقلال اعتراض هواداران استقلال بازی بدون تماشاگر استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال